Saturday, 21.05.2022, 10:10
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » April » 19
Блаженніший Митрополит Володимир: Молитися можна всіма мовами і навіть своїми словами. Господь перш за все дивиться на наше серце і слова молитви є відображенням настрою нашої душі. І тут немає обмежень для жодної з мов, в тому числі і для нашої – української. В наших храмах можна знайти і Псалтир і православні молитовники українською.
Але більшість наших парафіян і духовенство, які моляться змалку, щодня, і є носіями багатовікових традицій нашого православного народу, використовують для молитви мову святих рівноапостольних братів Кирила та Мефодія. І головним тут є не тільки звичка. Справа в тому, що церковно-слов’янська мова з самого початку використовувалася як мова молитви, вона ніколи не була мовою бесіди людини з людиною і є вільною від побутових та лайливих слів. Ця мова завжди використовувалася тільки я ... Read more »
Просмотров: 2978 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 19.04.2012 Коментарі

С благословения Католикоса-Патриарха всея Грузии Илии Второго 17 апреля на горе Махата началось строительство монастырского комплекса иконы Иверской Божией Матери. Илия Второй принял участие в закладке фундамента, отслужил молебен и благословил начало строительства, передаёт ИТАР-ТАСС.

Католикос-Патриарх сообщил ранее, что «в фундамент комплекса будут заложены святыни со всего мира и со всех епархий Грузинской Православной Церкви». Он призвал также паству уложить в фундамент именные камни, что, по его словам, увековечит прихожан и укрепит основу комплекса.

Архитектор монастырского комплекса Омар Напетваридзе сообщил, что «этот грандиозный комплекс будет включать храм Иверской Богоматери, резиденцию Католикоса-Патриарха, приют для беспризорных детей, воскресную школу, культурно-просветительский центр, гостиницу для па ... Read more »
Просмотров: 2774 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 19.04.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^