Saturday, 21.05.2022, 09:21
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » April » 16
15 апреля в доме-музее Бенедикта XVI в баварском городке Марктл-ам-Инн — месте рождения нынешнего Папы Римского — началась Неделя, посвященная 85-летию cо дня рождения Йозефа Ратцингера, сообщило Мюнхенское церковное радио.

Юбиляру посвящена открывшаяся экспозиция «Бенедикт XVI и его отчий дом» c подзаголовком «…где я на самом деле дома». Ее экспонаты рассказывает о жизни Йозефа Ратцингера и его брата Георга в Марктл-ам-Инне.

Мэр города Хуберт Гшвендтнер и духовный менеджер дома-музея Бенедикта XVI Луи Райшл на открытии выставки представили недельную программу праздничных мероприятий, где превалируют лекции-беседы о вопросах веры, которые будут проводить католические богословы и священники.

Просмотров: 2641 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 16.04.2012 Коментарі

В коментарях до Пасхального богослужіння, які містяться в Цвітній Триоді, говориться, що ані калачі, ані яйця не є пасха. Пасхою є сам Христос, і тільки той, хто причащається дійсно куштує пасху. Таким чином для віруючих, які постували, готувалися до Великодня та під час Страсної посповідалися, пасхальна ніч і пасхальна літургія є часом єднання з Богом у Таїнстві Причастя. А причаститися можна тільки у храмі. І ніяка трансляція цього не замінить.
Але є люди хворі, ув’язнені, ті що доглядають немовлят або несуть цілодобову службу та інші, які з тих, чи інших поважних причин не можуть відвідати нічне богослужіння. Саме для них існує нічна трансляція, щоб і вони мали можливість долучитися до загального свята.
До того ж трансляція має і місіонерське значення, бо її коментують священнослужителі та богослови, і ті, що дивляться мож ... Read more »
Просмотров: 2756 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 16.04.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^