Thursday, 19.05.2022, 22:22
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » April » 15
ПАТРІАРХА КИЇВСЬКОГО І ВСІЄЇ РУСИ - УКРАЇНИ Ф І Л А Р Е Т А
Преосвященним архипастирям,
боголюбивим пастирям, чесному чернецтву та всім вірним
Української Православної Церкви Київського Патріархату


Дорогі браття і сестри!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Найбільшим злом, яке існує у світі, є смерть. Люди помирають не тому, що життя для них стає тяжким, а тому, що через гріх першої людини, Адама, смерть увійшла в їхню природу. Людина не хоче помирати навіть тоді, коли тяжко хворіє і через старість стає непрацездатною. Чому вона не хоче помирати? Тому що її природа створена Богом для життя вічного. Будучи свобідною, людина обрала не життя, а смерть: через гріх Адама смерть пошкодила людську природу, яку онов ... Read more »

Просмотров: 2904 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 15.04.2012 Коментарі

В день cвята Пасхи, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, у Києво-Печерській Лаврі на площі Ближніх печер відбулась пасхальна акція соціальної допомоги дітям з функціональними обмеженнями та їх батькам.

Організаторами виступили: Синодальний відділ благодійності та соціального служіння УПЦ, благочиння міста Києва і Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Учасниками акції стали діти з різними вадами — пацієнти "Центрів соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями" міста Києва.

Зі словом привітання до гостей звернувся намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел та голова Синодального відділу у справах благодійності і соціального служіння УПЦ архідиякон Сергій Косовський. Владика Павел окропи ... Read more »
Просмотров: 2630 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 15.04.2012 Коментарі

По инициативе IHRPEX и Украинского еврейского комитета с 25-26 апреля состоится ежегодный Международный межконфессиональный форум «Навстречу переменам – Роль религии в сегодняшнем мире. Вера в условиях демократии и светского общества».

На конференцию приедут лидеры крупнейших религиозных общин из Украины, США, Европы, стран СНГ и Ближнего Востока. Среди прочих в форуме примут участие Патриарх Иерусалимский Феофил III, Архиепископ Новой Юстинианы и всего Кипра Хризостом II, лидер Совета мусульман Великобритании доктор Мохаммед Шуджаюдин Шафи, главный муфтий Духовного управления мусульман России Шейх Нафигулла Аширов, лидер Международного исламского форума диалога профессор Хамид Бин Ахмед Аль-Рифае, Генеральный секретарь Всемирного конгресса религий имам Абдульджалиль Саид, директор Иорданского центра межконфессионального сос ... Read more »
Просмотров: 2770 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 15.04.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^