Неділя, 28.11.2021, 16:31
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » Березень » 22
22 марта заседавший в Аугсбурге земельный синод Евангелической церкви принял решение, согласно которому зарегистрированные гомосексуальные партнеры, один из которых - пастор, могут проживать вместе в пасторском доме. Об этом ообщил сайт kirche –mv.

Закон принят с одним условием: церковный совет, декан и региональный епископ должны дать единодушное согласие на совместное существование под одной крышей пастора-гомосексуалиста и его партнера.

В Евангелической церкви Баварии уже зарегистрировано 6 подобных случаев, а в целом по Германии - 22. В других федеральных землях совместная жизнь гомосексуальных пар в домах пастора регулируется по-разному.

Просмотров: 2628 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 22.03.2012 Коментарі

За царювання нечестивого імператора Лікинія почалося жорстоке гоніння на християн. Всіх вірних примушували приносити жертви ідолам. Тоді у вірменському місті Севастії військовим начальником був Агриколай, людина лютого норову і ревний прихильник ідолослужіння. Оскільки в цей час і в лавах імператорських полків уже було чимало християн, то цар видав веління, щоб і вони приносили жертви бісам. У полку воєводи Агриколая було сорок воїнів із Каппадокійської області, які складали особливу почесну дружину, що побожно вірила у Христа Бога і славилася непохитною мужністю, завжди була непереможною в справах військових. Серед них були Киріон, Кандид і Домен — досвідчені і в Божественному писанні. Коли стало відомо воєводі Агриколаю, що воїни цієї дружини є християнами, він наважився примусити їх до ідолопоклонства. Проте, на диво для себе, отримав спротив від сорока подвижників, почувши такі ... Читати далі »
Просмотров: 2795 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 22.03.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^