Вівторок, 26.05.2020, 06:22
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » Березень » 18
Некоторое время назад интернет обошел видеоролик, в котором в режиме реального времени демонстрировалось сожжение сербской церкви в Косово. Ликующая, поющая и даже пританцовывающая от радости толпа сначала поджигала, потом наблюдала за сожжением храма.

В реальности таких храмов было несколько десятков.

17 марта 2004 года стал, по словам Патриарха Сербского Иринея, «днем тяжелейшего страдания, возможно, самого тяжелого страдания сербского населения в Косово и Метохии».


Косово и Метохия шесть лет спустя. На вопросы Анны Даниловой отвечает иеромонах Игнатий Шестаков.

- Отец Игнатий, 17 марта исполнилось шесть лет антисербским погромам в Косово и Метохии, произошедшем в 2004 году. В этот день в Сербии будут служиться панихиды по погибшим. Расскажите, пожалуйста, что произошло в те дни? < ... Читати далі »

Просмотров: 2751 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 18.03.2012 Коментарі

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа!
Дорогі браття і сестри! Хто з нас не схоче йти за нашим Спасителем і Господом? У цьому полягає сама віра наша, що ми йдемо за Ним, як за джерелом істини і Самою Істиною; в цьому полягає вся наша моральність, що ми йдемо за Ним, як за взірцем святості і Самою Святістю; в цьому полягає вся наша надія, що ми йдемо за Ним, як за Подателем вічного життя і Самим вічним Життям.

Від віри в Христа, від слідування за Ним ми чекаємо всього. Тому для кожного з нас важливо знати, чого вимагає від нас це слідування, в чому воно полягає; хто справді йде за Христом і дійде до мети, а хто не йде за Ним, хоч і гадає, що йде.

Ісус Христос говорить: «Хто хоче йти за Мною, нехай зречеться себе, і візьме хрест свій, і за Мною йде» (Мк. 8, 34). В цих словах викладені три умови, що їх треба виконувати кожному, хто хоче бути Христовим. По-перше, треба зректися себе, по-друге, взяти хрест свій, і, нарешті, треба й ... Читати далі »
Просмотров: 2394 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 18.03.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^