Вівторок, 05.07.2022, 19:18
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » Березень » 06
6 березня 2012 року у Києво-Печерській Лаврі відбулося засідання Комісії з канонізації святих при Священному Синоді Української Православної Церкви. Очолив засідання архієпископ Херсонський і Таврійський Іоанн.

Члени Комісії заслухали рапорт Преосвященного Іларіона, митрополита Донецького і Маріупольського, про можливість причислення до лику місцевошанованих святих Донецької єпархії схимонаха Ілії (Ганжи) (+17.04.1946 р.), а також рапорт Преосвященного Іринея, єпископа Ніжинського і Прилуцького, про можливість причислення до лику місцевошанованих святих Ніжинської єпархії ігумені Смарагди (Онищенко) (+ 1935).
Комісія ухвалила наступне: направити Блаженнішому Митрополиту Володимиру рапорти щодо можливості причислення до лику святих даних подвижників благочестя.

http://orthodox.org.ua/uk/node/11276


Просмотров: 2668 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 06.03.2012 Коментарі

На своїй сторінці у мережі facebook Прем'єр-міністр України Микола Азаров опублікував свої роздуми стосовно значення Великого посту у житті християнина, наголосивши, що жити по совісті треба кожен день, а не тільки під час Великого посту.

"На мій погляд, під час Великого посту і в будь який інший час не треба робити нічого такого, щоб не узгоджувалося з вашою совістю, переконаннями, і в цьому Великий піст не повинен нічим відрізнятися від усіх інших днів року", - зауважив Микола Янович.

Прем'єр зазначив, що в ці дні потрібно думати про те, що означає Великий піст, чому він присвячений і ... Читати далі »
Просмотров: 2564 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 06.03.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^