Неділя, 28.11.2021, 15:10
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » Березень » 06
6 березня 2012 року у Києво-Печерській Лаврі відбулося засідання Комісії з канонізації святих при Священному Синоді Української Православної Церкви. Очолив засідання архієпископ Херсонський і Таврійський Іоанн.

Члени Комісії заслухали рапорт Преосвященного Іларіона, митрополита Донецького і Маріупольського, про можливість причислення до лику місцевошанованих святих Донецької єпархії схимонаха Ілії (Ганжи) (+17.04.1946 р.), а також рапорт Преосвященного Іринея, єпископа Ніжинського і Прилуцького, про можливість причислення до лику місцевошанованих святих Ніжинської єпархії ігумені Смарагди (Онищенко) (+ 1935).
Комісія ухвалила наступне: направити Блаженнішому Митрополиту Володимиру рапорти щодо можливості причислення до лику святих даних подвижників благочестя.

http://orthodox.org.ua/uk/node/11276


Просмотров: 2595 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 06.03.2012 Коментарі

6 березня 2012 р. архієпископ Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Епіфаній з благословення Святійшого Патріарха Філарета взяв участь в дипломатичному прийнятті посольства Болгарії з нагоди національного свята - Дня визволення від османського ярма. 

Від імені Святійшого Патріарха Філарета архієпископ Епіфаній привітав надзвичайного і повноважного посла Болгарії в Україні - пана Димитара Владимирова із національним святом побажавши йому міцного здоров'я та невичерпної енергії, а дружньому болгарському народові - всіляких успіхів на шляху розбудови незалежної та процвітаючої Республіки Болгарія.

Просмотров: 2670 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 06.03.2012 Коментарі

На своїй сторінці у мережі facebook Прем'єр-міністр України Микола Азаров опублікував свої роздуми стосовно значення Великого посту у житті християнина, наголосивши, що жити по совісті треба кожен день, а не тільки під час Великого посту.

"На мій погляд, під час Великого посту і в будь який інший час не треба робити нічого такого, щоб не узгоджувалося з вашою совістю, переконаннями, і в цьому Великий піст не повинен нічим відрізнятися від усіх інших днів року", - зауважив Микола Янович.

Прем'єр зазначив, що в ці дні потрібно думати про те, що означає Великий піст, чому він присвячений і ... Читати далі »
Просмотров: 2505 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 06.03.2012 Коментарі

В Ватикан от имени пакистанских христиан направлено послание с просьбой к Папе Бенедикту XVI благословить начало беатификационного процесса в отношении погибшего в 2011 г. министра по делам меньшинств Шахбаза Бхатти, сообщает со ссылкой на «AsiaNews» Радио «Ватикан».

Петицию в Ватикан подписали также некоторые представители мусульманской, индуистской общин и ряда др. вероисповеданий.

В письме выражена уверенность в том, что убитый политик был «мучеником за веру».

2 марта, в годовщину смерти Бхатти, во многих городах Пакистана прошли молитвенные встречи в память о погибшем. Председатель Конференции католических епископов Пакистана архиепископ Джозеф Коутс возглавил Мессу в Фейсалабаде в память о почившем. В своей проповеди он подчеркнул, что Шахбаз Бхатти был решительным противником действующего в Пакистане зако ... Читати далі »
Просмотров: 2532 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 06.03.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^