Неділя, 29.11.2020, 20:15
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Закон Божий

ВИГНАННЯ ТОРГОВЦІВ ІЗ ХРАМУ
28.10.2012, 18:26
Наближалося свято Пасхи. Ісус Христос прийшов на свято в Єрусалим. Увійшовши в храм, Він побачив у ньому великий безлад: там продавали волів, овець і голубів, а за столами сиділи міняльники грошей. Мукання волів, бекання овець, гомін людей, суперечки за ціни, дзвін монет – усе це робило храм більш схожим на базар, ніж на дім Божий.
Ісус Христос, зробивши з мотузків бич, прогнав з храму всіх торговців з їхньою худобою, столи міняйл поперекидав, а гроші їхні розсипав. І сказав продавцям голубів: "Візьміть це звідси, і не робіть дому Отця Мого домом торгівлі". Ніхто не посмів не послухатися Ісуса.
Побачивши це, начальники храму розлютилися. Юдеї ж приступили до Ісуса і сказали: "Яке знамення покажеш нам, що маєш владу так чинити?"
Ісус відповів їм: "Зруйнуйте храм цей, і Я за три дні поставлю його". Під храмом Він розумів Своє тіло, і цими словами провістив, що коли Його уб`ють, Він воскресне на третій день.
Та юдеї не зрозуміли Його слів і сказали: "Сорок шість років будувався храм цей, а Ти за три дні поставиш його?"
Коли ж згодом воскрес Христос із мертвих, то ученики Його згадали, що Він казав це, і повірили словам Ісуса.
Під час перебування Ісуса Христа в Єрусалимі, на свято Пасхи, багато людей, бачачи чудеса, які Він творив, увірували в Нього.
(Див.: Ін 2, 13–25).
Категорія: Закон Божий | Додав: SERGIY_89 | Теги: Цікаве та корисне, Закон Божий
Переглядів: 1708 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^