Субота, 26.09.2020, 17:00
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Закон Божий

Символ віри
15.11.2012, 04:39
Символом віри називається короткий і точний виклад усіх істин християнської віри, складений і затверджений на 1-му та на 2-му Вселенських Соборах. І хто ці істини не приймає, той не може бути православним християнином.

Весь Символ віри складається з дванадцяти членів, і в кожному з них міститься особлива істина, або, як ще називають, догмат нашої православної віри.

Символ віри читається так:

1-й член. Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого.

2-й. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинород-ного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося.

3-й. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком.

4-й. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований.

5-й. І воскрес на третій день, як було написано.

6-й. І вознісся на небо, і сидить праворуч Отця.

7-й. І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.

8-й. І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків.

9-й. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву.

10-й. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів.

11-й. Чекаю воскресіння мертвих.

12-й. І життя будучого віку. Амінь
.

Вірую - вірю, я переконаний; Єдинородного - єдиного; перше всіх віків - раніше усякого часу, від вічності; єдиносущного з Отцем - що має однакове єство (природу) з Богом Отцем; во-плотився - що прийняв на Себе тіло людське; став чоловіком - що став людиною, подібною до нас, не перестаючи бути Богом; воскрес - що ожив; як було написано - згідно зі священним писанням, де пророки провістили, що Він воскресне з мертвих на третій день; мертвих - що померли, які тоді воскреснуть; Царству Його не буде кінця - після суду настане безкінечне царство Його; Животворчого - що дає життя; однакове поклоніння і однакова слава - Духу Святому слід поклонятися і прославляти Його нарівні з Отцем і Сином, тобто Дух Святий рівний Богу Отцю і Богу Сину; говорив через пророків - Дух Святий говорив з людьми через пророків; Соборну - однодушну, яка охоплює людей усього світу; життя будучого віку - після всезагального суду настане вічне життя.
Категорія: Закон Божий | Додав: SERGIY_89 | Теги: Цікаве та корисне, Закон Божий
Переглядів: 1959 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^