Четвер, 28.01.2021, 16:23
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Закон Божий

Про сьомий член Символу віри
15.11.2012, 04:54
7. І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.

У сьомому члені Символу віри говориться, що Ісус Христос знову прийде на землю, щоб судити усіх людей, як живих, так і мертвих, які тоді воскреснуть; і що після цього Страшного Суду настане Царство Христове, якому ніколи не буде кінця.

Про друге пришестя Спасителя ясно говориться у Святому Писанні. Так, наприклад, коли Ісус Христос возносився на небо і явились ангели і сказали апостолам; "Цей Ісус, який вознісся від вас на небо, знову прийде (на землю) таким же чином (тобто в плоті людській), як ви бачили Його, коли сходив на небеса", а друге пришестя Христове буде зовсім не таке, як перше. В перше Він приходив у смиренному вигляді людини, щоб постраждати за нас і цим спасти нас від гріха. Народився Він у печері для худоби, жив, не маючи де голову схилити, помер посеред розбійників

на хресті. Вдруге ж Він прийде як Цар, у всій Своїй величі і раптово: "Як блискавиця виходить зі сходу і з'являється аж до заходу, так буде пришестя Сина Людського" (Мф 24, 27). Друге пришестя Христа Спасителя буде незвичайним: "сонце померкне, і місяць не дасть світла свого, і зірки спадуть з неба, і сили небесні захитаються. І тоді з'явиться знамення Сина Людського (Хрест) на небі; і заплачуть всі племена земні і побачать Сина Людського, Який гряде на хмарах небесних з силою і славою великою" (Мф 24, 29~ЗО). І всі святі ангели будуть з Ним. Тоді Він сяде на престолі слави Своєї, і зберуться перед Ним усі народи (що живуть на землі від створення світу)", і буде Він судити всіх людей - всіх нас, і праведних, і грішних (Див.: Мф 25, 31-46).

Суд цей називатиметься "Страшним", тому що сумління кожної людини відкриється перед усіма, і розкриються не тільки діла добрі і злі, які хто вчинив за все життя своє на землі, але й усі сказані слова, таємні бажання і думки.

Після цього суду праведні підуть у життя вічне, а грішники -в муки вічні за те, що творили злі діла, в яких не розкаялись і яких не загладили добрими ділами і виправленим життям.

"Настає час, - каже Сам Господь, - коли всі, хто в гробах, почують голос Сина Божого; і вийдуть ті, хто творив добро, у воскресіння життя, а ті, хто чинив зло, - у воскресіння суду" (In. 5, 28-29).

Коли саме прийде Господь вдруге на землю, нікому не відкрито, - це таємниця, якої, за словом Самого Господа, ніхто не знає, не знають навіть ангели Божі, а тільки один Отець Небесний, -тому ми повинні бути завжди готові стати на Божий суд.

Хоч цей час нам і невідомий, однак у Слові Божому (тобто у Святому Писанні) відкриті деякі ознаки наближення пришестя Господа. До цього часу Євангеліє буде проповідано усім народам. Євреї у великій кількості навернуться до Христа. Та разом з тим серед людей настане крайнє розбещення: послаблення віри і любові до ближнього, примноження пороків і бід. Потім з'являться лжепророки; між народами посиляться незгоди і війни; будуть голодування, моровиці (хвороби) і землетруси. Нарешті, коли зло досягне свого вищого прояву на землі, з'явиться Антихрист.

Антихрист - противник Христа, який з'явиться перед кончиною світу і намагатиметься усіма способами знищити віру Христо-

ву на землі. Але, з пришестям Христа, влада Антихриста закінчиться жахливою загибеллю як його самого, так і його послідовників і самого диявола.

Після цього настане вічне Царство Христове.
Категорія: Закон Божий | Додав: SERGIY_89 | Теги: Цікаве та корисне, Закон Божий
Переглядів: 1952 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^