Четвер, 25.02.2021, 09:24
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Закон Божий

ПРО МОЛИТВУ
06.02.2012, 22:47
   Бог любить своє творіння,любить кожного з нас. "І буду вам Отцем, і ви будете Моїми синами і дочками", – говорить Господь Вседержитель (Див.: 2 Кор. 6, 18).
   А тому ми так само, як до свого рідного батька чи рідної матері, можемо завжди, в будь-який час, звертатися до Бога – до нашого Отця Небесного. Звертанням же нашим до Бога є молитва.
   Отже, молитва – це бесіда чи розмова наша з Богом. Вона необхідна для нас так само, як повітря чи їжа. У нас усе від Бога і нема нічого свого: життя, здібності, здоров'я, їжа і все інше дається нам Богом; "без Бога – ні до порога", – каже українське прислів'я.
   Тому і в радості, і в печалі, і коли щось нам потрібно, ми повинні звертатися до Бога з молитвою. А Господь дуже добрий і милостивий до нас; і якщо від щирого серця, з вірою і ревністю проситимемо Його про вдоволення своїх потреб, Він неодмінно виконає наші бажання і дасть усе, в чому ми маємо потребу. При цьому потрібно цілковито покластися на Його святу волю і терпляче чекати, тому що тільки один Господь знає, що і коли нам дати – що нам корисно і що шкідливо.
   Погано робить той, хто ліниво молиться Богу: він віддаляється від Бога і Бог від нього.
   А без молитви людина перестає любити Бога, забуває про Нього і не виконує свого призначення на землі, тобто чинить гріх.


ЗАПИТАННЯ: Що означає молитися Богу? Чи потрібно молитися Богу? Коли Бог виконає нашу молитву? Чи добре чинять люди, які не моляться Богу?


Категорія: Закон Божий | Додав: SERGIY_89 | Теги: Закон Божий
Переглядів: 2452 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^