Вівторок, 01.12.2020, 19:06
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Закон Божий

Про четверту заповідь блаженства
25.11.2012, 14:01
4. Блаженні голодні і спраглі правди, бо вони наситяться.
Вислів "голодні і спраглі" показує, що прагнення наше до правди повинне бути настільки сильним, наскільки сильне бажання голодного і спраглого втамувати голод і спрагу. Прекрасно таке прагнення виражає цар Давид: "Як прагне олень до потоку води, так прагне душа моя до Тебе, Господи! Прагне душа моя до Бога сильного й живого" (Пс. 41, 2-3).

Голодним і спраглим правди Господь обіцяє, що вони наситяться. Тут мається на увазі насичення духовне, яке полягає у внутрішньому, душевному мирі, у спокої сумління, в оправданні і помилуванні. Це насичення у тутешньому житті, на землі, буває тільки частковим. Але голодним і спраглим правди більше за всіх Господь відкриває таємниці Царства Свого, і серце їхнє і в цьому світі насолоджується пізнанням відкритих у Євангелії Божих істин, тобто нашого православно-християнського вчення.

Повне ж насичення, тобто повне задоволення святих прагнень людського духу (а звідси і вищу радість, блаженство) вони отримають у майбутньому, вічному, блаженному житті з Богом; як і говорить Псалмоспівець, цар Давид: "Щоранку буду насичуватися славою Твоєю" (Пс. 16, 15).
Категорія: Закон Божий | Додав: SERGIY_89 | Теги: Цікаве та корисне, Закон Божий
Переглядів: 1961 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^