Вівторок, 01.12.2020, 18:40
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід










Головна » Файли » Закон Божий

ПОВЕРНЕННЯ ЮДЕЇВ З ВАВІЛОНСЬКОГО ПОЛОНУ І БУДІВНИЦТВО ДРУГОГО ХРАМУ
28.10.2012, 17:56
Юдеї були в полоні вавилонському сімдесят років. Пер-ський цар Кир у перший же рік свого царювання над Вавилоном дозволив юдеям повернутися з полону насвою батьківщину і спорудити в Єрусалимі храм Господній.
Сорок дві тисячі юдеїв відбули на свою землю. Ті з юдеїв, щозалишилися у Вавилоні, допомогли їм золотом, сріблом та іншим майном, крім того, багатими пожертвами на храм. Цар віддав юдеям священні сосуди, забрані Навуходоносором з храму Соломонового.
Повернувшись до Єрусалима, юдеї спочатку відбудували жер-товник Господу Богу, а потім, на другий рік, заклали фундаментхраму. Самаряни, довідавшись про це, виявили бажання взяти участь у побудові храму, та юдеї, щоб зберегти своє богослужіння у чистоті, відмовили їм у цьому.
Через дев`ятнадцять років храм було закінчено. Новий храмбув не таким багатим і пишним, як Соломонів. Старці, які ще пам`ятали велич попереднього храму, плакали від того, що цей другий храм убогіший і менший.
Та пророк Агей, якого послав тоді Господь до юдеїв, утішив їх. Він провістив, що храм цей матиме більшу славу, ніж перший, бо в цей храм увійде Жаданий усіма народами Христос, Спаситель світу (Аг. 2, 6–9).
Пророк Захарія провістив урочистий вхід Спасителя в Єруса-лим на ослі (Зах. 9, 9).
Пророк Малахія передбачив, що пришестя Спасителя наближається і що перед Ним буде послано Предтечу, тобто попередника, подібного до пророка Іллі, щоб приготувати людей до прийняття Спасителя (Мал. 3, 1; 4, 5). Малахія був останнім пророком в Юдеї. Після нього понад чотириста років не лунали пророчі слова серед єврейського народу, аж до з`явлення Предтечі Христового, Іоана Хрестителя.
Категорія: Закон Божий | Додав: SERGIY_89 | Теги: Закон Божий, Цікаве та корисне
Переглядів: 1684 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^