Понеділок, 28.09.2020, 19:06
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Закон Божий

ПЕРШЕ ЧУДО ІСУСА ХРИСТА
28.10.2012, 18:25
Невдовзі після того,як Спаситель покликав перших учеників, у місті Кані, неподалік Назарета, відбувалося весілля. На нього було запрошено Ісуса Христа з Пречистою Матір`ю та учениками. Під час весілля не вистачило вина.
Матір Божа завважила це і сказала Ісусу Христу: "Вина не мають".
Та Ісус відповів: "Ще не прийшов час Мій".
З цих слів Марія зрозуміла, що ще не настав час, щоб явити Йому Свою Божественну силу. Та Вона знала любов Свого Сина до людей і була впевнена, що Він неодмінно допоможе тим, хто потребує, тому сказала слугам: "Що скаже Він вам, те зробіть". В домі було шість великих кам`яних посудин, в які наливалася вода для омовіння. Ісус Христос повелів наповнити ці посудини водою. І коли наповнили їх вщерть, сказав слугам: "Тепер зачерпніть і несіть до розпорядника весілля". Слуги зачерпнули і принесли до розпорядника. Той покуштував і побачив, що це найкраще вино. Тоді він покликав нареченого і сказав: "Кожна людина спершу добре вино подає, а коли нап`ються, тоді гірше; а ти добре вино зберіг аж досі". Так говорив розпорядник тому, що ще не знав, звідки це вино. Знали тільки слуги, які черпали воду.
Так Спаситель поклав початок Своїм чудесам і явив Свою славу, й увірували у Нього ученики Його.
Своє перше чудо Ісус Христос вчинив за клопотанням Своєї Матері. З цього можемо впевнитись, що Її молитви за нас мають велику силу.
(Див.: Ін 2, 1–12).
Категорія: Закон Божий | Додав: SERGIY_89 | Теги: Закон Божий, Цікаве та корисне
Переглядів: 1836 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^