Неділя, 17.01.2021, 00:55
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Закон Божий

ПАДІННЯ ВАВИЛОНСЬКОГО ЦАРСТВА
28.10.2012, 17:53
Після смерті Навуходоносора Вавилонське царство захиталося. Часто змінювалися наступники Навуходоносора. Нарешті (через 7 років) царем став Валтасар (пророк Даниїл називає його сином Навуходоносора), який царював близько 17 років. На 17-й рік свого царювання, коли йому загрожував напад з боку мідійців та персів, Валтасар безтурботно бенкетував у Вавилоні, не думаючи про небезпеку.
Одного разу під час бенкету цар Валтасар, щоб поглумитися з Бога істинного і піднести своїх ідолів, наказав принести сосуди, забрані Навуходоносором з Єрусалимського храму, і пив з них сам разом з присутніми. Після такого кощунства не забарився і суд Божий: у повітрі з`явилася рука, яка виводила на стіні якісь слова.
Валтасар затремтів від жаху і закричав, щоб до нього привели тлумачів. Прийшли вавилонські мудреці, та ніхто з них не міг навіть прочитати написаного.
У цей час до палацу увійшла цариця і сказала Валтасарові: "Не засмучуйся, царю. В твоєму царстві є людина, в якій дух Святого Бога, – це Даниїл. Він розтлумачить значення слів". Саме в той час Даниїл був відсторонений від царського двору.
Коли ж привели Даниїла, цар сказав йому: "Якщо ти зможеш прочитати і витлумачити написане, будеш одягнений у багряницю, і золотий ланцюг буде на твоїй шиї, і будеш третім у царстві".
Даниїл відмовився від нагороди. Він нагадав цареві, як Бог врозумив гордого Навуходоносора. "І ти, царю, знаючи все це, не смирив своєї гордині, повстав проти Господа небес і пив із сосудів Дому Його, величав бездушних ідолів, а Бога, в руці Якого дихання твоє і всі шляхи твої, ти не прославив. За це і послав Бог руку, яка вивела ці літери. Ось що написано: мене, текел, фарес.
"мене" означає – вичислив Бог твоє царство і поклав йому кінець;
"текел" означає – зважив тебе і знайшов тебе дуже легким;
"фарес" означає – розділив твоє царство і віддав мідійцям та персам.
Цар одразу ж нагородив Даниїла, як і обіцяв.
Тієї ж ночі війська мідійців і персів на чолі з царем Киром увійшли в місто й оволоділи ним.
Валтасара вбили. Так упало царство Вавилонське. На його місці з`явилося Мідійсько-перське царство, – срібне, згідно зі сновидінням Навуходоносора, як витлумачив йому тоді Даниїл.
Перський цар Кир поставив царем у Вавилоні Дарія, мідійця.
Категорія: Закон Божий | Додав: SERGIY_89 | Теги: Закон Божий, Цікаве та корисне
Переглядів: 1741 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^