Понеділок, 28.09.2020, 15:36
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Закон Божий

НАВЕРНЕННЯ САВЛА
03.11.2012, 03:08
Коли побивали камінням святого первомученика Стефана, один єврейський юнак, на ім`я Савл, що охороняв одяг, знятий із себе людьми, які били камінням Стефана, схвалював убивство. Савл був противником християн, він брав участь у переслідуванні їх, входив у будинки християн, хапав їх і віддавав у в`язницю, терзаючи Церкву Христову. Він, не задовольняючись переслідуваннями християн в юдейській землі, випросив у первосвященика дозвіл іти в сирійське місто Дамаск розшукувати там християн і, зв`язавши їх, приводити в Єрусалим на суд і муки.
Коли Савл ішов у Дамаск і підходив до міста, несподівано осяяло його світло з неба. Він упав на землю і почув голос, звернений до нього: "Савле, Савле! Чому ти гониш Мене?"
Савл запитав: "Хто ти, Господи?"
Господь сказав: "Я – Ісус, Якого ти гониш. Тяжко тобі йти проти рожна".
Савл, тремтячи від жаху, промовив: "Господи! Що повелиш мені робити?" І Господь сказав йому: "Встань і йди до міста (куди йшов); і сказано буде тобі, що тобі треба робити".
Люди ж, які йшли із Савлом, стояли в онімінні, чуючи голос і нікого не бачачи. Коли Савл піднявся з землі, очі у нього були розплющені, але він нічого не бачив. Тоді супутники його взяли його за руку і привели у Дамаск. Там він три дні провів у молитві і нічого не їв і не пив.
В той час у Дамаску знаходився один з сімдесяти апостолів Господніх на ім`я Ананія. Голос Господа повелів йому йти в дім, де був Савл, покласти на нього руку і повернути йому зір. Апостол Ананія прийшов до Савла, і коли поклав на нього руки, то немовби луска відпала з очей Савла, він одразу прозрів (став бачити), і, підвівшись, прийняв від Ананії святе хрещення. (Хрещення Савла припадає на 37-й рік після Р. Х.)
Савл прийняв у християнстві ім`я Павло і став самовідданим проповідником віри Христової. Потім Господь Ісус Христос знову явився Павлові і повелів йому йти до язичників і навчати їх віри християнської, тобто зробив його Своїм апостолом.
Апостол Павло закінчив життя своє мученицькою смертю. За його великі апостольські труди він, нарівні з апостолом Петром, іменується Церквою первоверховним апостолом.
(Див.: Діян. 8, 1–3; 9, 1–30; 22, 17–21).
Категорія: Закон Божий | Додав: SERGIY_89 | Теги: Цікаве та корисне, Закон Божий
Переглядів: 1736 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^