Середа, 19.02.2020, 07:14
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Закон Божий

МОЛИТВА ПРЕСВЯТІЙ ТРОЙЦІ
19.10.2012, 15:52
Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи,очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, зглянься і зціли немочі наші імені Твого ради.
Пресвята – у вищому ступені свята; Тройце – три Лиця (Особи) Божества: Бог Отець, Бог Син і Бог Дух Святий, гріхи і беззаконня – діла наші, противні волі Божій; зглянься – прийди, відвідай; зціли – вилікуй; немочі – гріхи, хвороби; імені Твого ради – для уславлення імені Твого.
Молитва ця – прохальна. В ній ми звертаємося спочатку до всіх трьох Лиць разом,а потім до кожного Лиця Тройці окремо: до Бога Отця,щоб Він очистив гріхи наші; до Бога Сина,щоб Він простив беззаконня наші; до Бога Духа Святого, щоб Він прийшов і зцілив немочі наші.
А слова: "імені Твого ради" стосуються знову всіх трьох Лиць Святої Тройці разом, і, оскільки Бог єдиний, то й ім`я у Нього одне,а тому ми кажемо "імені Твого",а не "імен Твоїх".
ЗАПИТАННЯ: Яка це молитва? До Кого ми звертаємось у ній? Що означають слова: очисти гріхи наші,прости беззаконня наші,прийди і зціли немочі наші? До Кого ми звертаємося, коли кажемо: імені Твого ради? Що означають ці слова?
Категорія: Закон Божий | Додав: SERGIY_89 | Теги: Цікаве та корисне, Закон Божий
Переглядів: 2451 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^