Неділя, 12.07.2020, 01:44
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Закон Божий

КОРОТКІ МОЛИТВИ
19.10.2012, 15:32
Кожен православний християнин має своїм обов`язком молитися щоденно, вранці і ввечері, перед їжею і після, перед початком і після завершення усякої справи (наприклад: перед заняттями і після тощо).
Вранці ми молимося, щоб подякувати Богу за те, що Він зберіг нас у минулу ніч,попрохати Його Отцівського благословення і допомоги на нинішній день.
Увечері,перед сном,ми також дякуємо Господу за щасливо проведений день і просимо зберегти нас уночі.
Щоб успішно і добре робилася справа, ми повинні також передусім прохати в Бога благословення і допомоги у праці,яку належить виконувати,а після завершення дякувати Богу.
Щоб висловити наші почуття Богу і Його святим угодникам, Церквою дано нам різні молитви. Ось найбільш уживані:
В ім`я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.
В ім`я – на честь,на славу; амінь – істина,правда. Молитва ця називається початковою,тому що ми вимовляємо її перед усіма молитвами.
У ній ми просимо Бога Отця, Бога Сина і Бога Духа Святого, тобто Пресвяту Тройцю, невидимо благословити нас на майбутню справу Своїм ім`ям.
ЗАПИТАННЯ: Як називається ця молитва? Кого ми прикликаємо в цій молитві? Чого ми бажаємо,коли промовляємо молитву: В ім`я Отця,і Сина,і Святого Духа? Що означає: амінь?
Господи, благослови!
Цю молитву ми промовляємо на початку кожної справи.
ЗАПИТАННЯ: Про що ми просимо у Бога в цій молитві?
Господи, помилуй!
Помилуй – будь милостивий,прости.
Молитва ця найдавніша і загальна у всіх християн. Її легко може запам`ятати і дитина; її ми промовляємо, коли згадуємо наші гріхи. На славу Святої Тройці ми,християни,промовляємо цю молитву тричі. Промовляємо її також 12 разів,прохаючи у Бога благословення на кожну годину дня і ночі; промовляємо і 40 разів, для освячення нашого життя.
Категорія: Закон Божий | Додав: SERGIY_89 | Теги: Цікаве та корисне, Закон Божий
Переглядів: 2328 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^