Неділя, 12.07.2020, 01:54
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Закон Божий

КОЛИ БОГ ЧУЄ НАШУ МОЛИТВУ?
06.02.2012, 23:37
   Перед молитвою ми повинні спершу примиритися з тими, кому ми заподіяли зло, і навіть з тими, хто ображається на нас, а потім уже з побожністю та увагою стати до молитви. Під час молитви свій розум ми повинні скерувати так, щоб ми ні про що побічне не думали, щоб серце наше жадало лише одного: як ліпше помолитися і вгодити Богу.
   Якщо ж ми молитимемося, не помирившись з ближніми, поспіхом, під час молитви розмовлятимемо чи сміятимемося, тоді наша молитва буде неугодна Богу, такої молитви Бог не буде слухати ("не почує нас") і навіть може покарати.
   Для ретельної та посиленої молитви і доброго благочестивого життя встановлені пости.
   Піст – це такі дні, коли ми мусимо більше думати про Бога, про свої гріхи перед Богом, більше молитися, каятися, не дратуватися, нікого не кривдити, а навпаки, усім допомагати, читати Закон Божий тощо. А щоб легше було це виконати, потрібно насамперед менше їсти – зовсім не їсти м'яса, яєць, молока, тобто "скоромну їжу", а їсти тільки "пісну" їжу, тобто рослинну: хліб, овочі, фрукти, бо ситна "скоромна" їжа викликає у нас бажання не молитися, а поспати, чи ж, навпаки, розважатися.
    Найбільший і найдовший піст буває перед Великоднім святом. Він називається Великим постом.

ЗАПИТАННЯ: Коли ми можемо надіятися на Бога, що Він почує нашу молитву? Що потрібно зробити, щоб наша молитва була благоговійна і сердечна? Чи почує Бог молитву, якщо молитимемося поквапом і неуважно? Що встановлено для старанної і посиленої молитви? Що таке піст?
Категорія: Закон Божий | Додав: SERGIY_89 | Теги: Закон Божий
Переглядів: 2454 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^