Середа, 03.06.2020, 23:50
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Закон Божий

ХВАЛЕБНА ПІСНЯ БОГОРОДИЦІ
19.10.2012, 15:56
Достойно є, і це є істина, славити Тебе, Богородицю,
присноблаженну і пренепорочну і Матір Бога нашого.
Чеснішу від херувимів і незрівнянно славнішу від
серафимів, що без істління Бога Слово породила, сущу
Богородицю, Тебе величаємо.

Достойно є – достойно, справедливо; і це є істина – істинно, дійсно; присноблаженну – що завжди має вищу радість (щастя), гідну повсякчасного прославлення; пренепорочну – цілком непорочну, чисту, святу; херувими і серафими – найвищі і найближчі до Бога ангели; без істління – безгрішно і безболісно; Бога Слово – Ісуса Христа, Сина Божого (так Він названий у святому Євангелії); сущу – справжню,істинну.
У цій молитві ми славимо Богородицю як Матір Бога нашого, завжди блаженну і цілком непорочну, і величаємо Її, кажучи, що Вона Своєю честю (чеснішу) і славою (славнішу) перевершує найвищих ангелів: херувимів і серафимів; тобто Божа Матір за своєю досконалістю стоїть вище за всіх – не тільки людей,але й святих ангелів. Вона безболісно, в чудесний спосіб від Духа Святого народила Ісуса Христа, Який, ставши від Неї Людиною, є водночас і Сином Божим,Який зійшов з небес,а тому Вона є істинною Богородицею.
ЗАПИТАННЯ: Кого ми славимо в цій молитві? Як славимо Її? Що означають слова: присноблаженну і пренепорочну і Матір Бога нашого? Що означають слова: чеснішу і славнішу (без порівняння з херувимами і серафимами)? Без істління Бога Слово породила? Сущу Богородицю?
Категорія: Закон Божий | Додав: SERGIY_89 | Теги: Цікаве та корисне, Закон Божий
Переглядів: 2629 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^