П`ятниця, 30.10.2020, 22:44
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Закон Божий

ІСУС ХРИСТОС У ПУСТЕЛІ І СПОКУШЕННЯ ЙОГО ДИЯВОЛОМ
28.10.2012, 18:21
Після хрещення Свого Господь Ісус Христос пішов у пустелю для того, щоб там, усамітнившись, молитвою і постом приготуватися до виконання Своєї великої місії, для якої Він і прийшов на землю. Сорок днів і ночей Він був у дикій пустелі, зі звірами, не вживаючи ніякої їжі.
Там до Христа приступив диявол і намагався підступними запитаннями і лестощами спокусити Його на гріх, як усяку людину.
Диявол сказав зголоднілому Ісусові Христу: "Якщо Ти Син Божий, скажи, щоб каміння це хлібами стало".
Спаситель же сказав йому у відповідь: "Написано: не хлібом єдиним житиме людина, але всяким словом, що виходить з уст Божих" (Див. також: Втор. 8, 3).
Тоді диявол узяв Ісуса Христа в Єрусалим, поставив Його на крилі храму і сказав: "Якщо Ти є Син Божий, кинься вниз (загрози бо для Тебе не існує), бо написано: "ангелам Своїм заповість про Тебе, щоб оберігали Тебе, і на руки візьмуть Тебе, щоб не спіткнувся об камінь ногою Твоєю!" (Див. також: Пс. 90, 11–12).
Але Ісус Христос сказав йому: "(В Письмі) написано також: не спокушай Господа Бога Твого", – тобто там, де це не потрібно, не вимагай і не чекай чудес (Див. також: Втор. 6, 16).
Після цього диявол узяв Його на дуже високу гору і там, в одну мить, показав Йому всі царства світу, їх блиск і славу, і сказав: "Це все Тобі дам, якщо, впавши, поклонишся мені".
Ісус Христос сказав йому: "Відійди від Мене, сатано; бо написано: Господу Богу твоєму поклоняйся і Йому єдиному служи" (Див. також: Втор. 6, 13).
Тоді посоромлений диявол відступив від Ісуса Христа, і одразу ж ангели Божі з`явились і стали служити Христові.
Так Спаситель, перемігши спокуси від диявола, показав цим, що Він прийшов визволити людей від влади диявола, без жодних поступок злу.
(Див.: Мф 4, 1–11; Мк 1, 12–13; Лк 4, 1–13).

За прикладом Христового посту, православною Церквою встановлено 40-денний піст (св. чотиридесятниця), який називається Великим і починається за сім тижнів до свята Пасхи – світлого Христового Воскресіння (Великодня), а також встановлено й інші пости. Піст допомагає людині очистити себе від зла – від гріховних схильностей, допомагає більше пам`ятати про Бога і бути ближче до Нього.
Категорія: Закон Божий | Додав: SERGIY_89 | Теги: Цікаве та корисне, Закон Божий
Переглядів: 1675 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^