Четвер, 24.09.2020, 22:33
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Закон Божий

ГОНІННЯ ЮДЕЇВ НА ХРИСТИЯН. СВЯТИЙ ПЕРВОМУЧЕНИК СТЕФАН
03.11.2012, 03:08
Слава і перемоги християнства і швидке поширення його викликали страх і ненависть в юдейських начальників. Вони почали переслідувати християн, підбурювати проти них простий юдейський народ і звинувачувати їх перед римською владою. Юдеї хапали християн, саджали їх у в`язниці й убивали.
Першим постраждав від юдеїв у Єрусалимі святий архидиякон Стефан, названий первомучеником (як перший замучений за Христа). За проповідь про Спасителя юдеї вивели його за місто і стали побивати камінням. Він же молився, кажучи: "Господи Ісусе! Прийми дух мій", і потім зі словами: "Господи! Не вважай їм це за гріх", – помер.
Вбивством св. Стефана та багатьох інших віруючих юдеї не могли ослабити віру Христову; навпаки, цим вони ще більше сприяли її поширенню. Християни, які перебували в Єрусалимі, від цих гонінь розсіялись по Юдеї, Самарії та інших країнах, і скрізь, куди вони приходили, проповідували про Господа Спасителя та Його вчення. Ніяка сила у світі не могла зупинити переможної ходи християнства, тому що віра Христова є істинна віра, вчення Христове є Божественне вчення, життя за вірою і вченням Христовим є святе життя – Царство Боже. Віруючих зміцнював Отець Небесний, з ними був Спаситель, їх утішав Дух Святий, Утішитель.
(Див.: Діян. 6; 7; 8, 1–2, 4).
Категорія: Закон Божий | Додав: SERGIY_89 | Теги: Цікаве та корисне, Закон Божий
Переглядів: 1766 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^