Понеділок, 28.09.2020, 17:08
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Закон Божий

БЛАГОСЛОВЕННЯ СВЯЩЕНИКА
18.10.2012, 02:24
Священнослужителі (тобто особливо посвячені люди, що здійснюють богослужіння) – наші духовні отці: єпископи (архиєреї) і священики (ієреї) – осіняють нас хресним знаменням. Таке осінення називається благословенням.
Коли священик благословляє нас, то він складає пальці так, що вони зображують літери: Іс Хс, тобто Ісус Христос. Це означає, що через священика благословляє нас Сам Господь наш Ісус Христос. Тому благословення священнослужителя ми повинні приймати з благоговінням.

Коли ми в храмі чуємо слова спільного благословення: "мир усім" та інші, то у відповідь на них повинні вклонитися, без хресного знамення. А щоб отримати окремо для себе благословення від єпископа чи священика, потрібно складати руки хрестом: праву на ліву, долонями вгору. Отримавши благословення, ми цілуємо руку, що благословляє нас, – цілуємо немовби невидиму руку Самого Христа Спасителя.

ЗАПИТАННЯ: Хто осіняє нас знаменням хреста? Як це осінення називається? Як священик складає руку для благословення? Що це означає? Як потрібно складати руки, коли підходимо під благословення? Що потрібно робити, отримавши благословення?

Категорія: Закон Божий | Додав: SERGIY_89 | Теги: Цікаве та корисне, Закон Божий
Переглядів: 2053 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^