Субота, 19.09.2020, 15:53
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Закон Божий

АНГЕЛЬСЬКЕ ВІТАННЯ БОЖІЙ МАТЕРІ
19.10.2012, 15:55
Богородице Діво, радуйся, благодатна Маріє, Господь з
Тобою. Благословенна Ти між жонами, і благословен
плід утроби Твоєї, бо Ти народила Спаса душ наших.

Богородице Та, що народила Бога; благодатна сповнена благодаті Духа Святого; благословенна прославлена чи гідна прославлення; плід утроби Твоєї народжений від Тебе Ісус Христос; Спаса Спасителя.
Молитва ця до Пресвятої Богородиці, яку ми називаємо благодатною,тобто сповненою благодаті Святого Духа і благословенною з усіх жінок, тому що від Неї зволив народитися Спаситель наш Ісус Христос,Син Божий.
Молитва ця називається ще ангельським вітанням,тому що в ній є слова ангела (архангела Гавриїла): радуйся, благодатна Маріє, Господь з Тобою; благословенна Ти між жонами. Ці слова він сказав Діві Марії, коли з`явився до Неї в місто Назарет, щоб сповістити Їй велику радість, що Вона народить Спасителя світу. Благословенна Ти між жонами і благословенний Народжений Тобою,сказала також Діві Марії при зустрічі з нею і праведна Єлизавета,мати святого Іоана Хрестителя.
Богородицею Діва Марія називається тому, що народжений Нею Ісус Христос є істинний Бог наш.
Дівою називається тому, що Вона до Різдва Христового була Дівою, і в пологах, і після пологів залишилася такою самою, адже дала обітницю (обіцянку) Богу не знати чоловіка, і, перебуваючи завжди Дівою,народила Сина Свого від Духа Святого в чудесний спосіб.
ЗАПИТАННЯ: Кому ми молимося,вимовляючи молитву: Богородице Діво, радуйся? Як ми називаємо Діву Марію в цій молитві? Що означають ці слова: благодатна і благословенна Ти між жонами? Як пояснити слова: бо народила Спаса душ наших? Чому молитва ця називається ангельським вітанням? Що означають слова: Богородице Діво?
Категорія: Закон Божий | Додав: SERGIY_89 | Теги: Цікаве та корисне, Закон Божий
Переглядів: 2430 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^