Середа, 20.01.2021, 17:50
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Закон Божий

АНГЕЛЬСЬКА ПІСНЯ ПРЕСВЯТІЙ ТРОЙЦІ, АБО "ТРИСВЯТЕ"
19.10.2012, 15:49
Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас.
Кріпкий - дужий, сильний; Безсмертний - невмирущий, вічний.
Цю молитву потрібно читати тричі на честь трьох Лиць Святої Тройці.
Ангельською піснею вона називається тому,що її співають святі ангели, оточуючи на небі Престіл Божий. Люди, які вірують у Христа,стали використовувати її через 400 років після Різдва Христового. В Константинополі стався великий землетрус, від якого руйнувалися будинки і поселення. Настрахані цар Феодосій II і народ звернулися до Бога з молитвою. Під час цього загального моління один благочестивий отрок (хлопчик) на очах усіх був піднятий невидимою силою на небо,а потім цілим і неушкодженим був спущений знову на землю. Він розповів людям, які оточили його, що він чув на небі, як співали святі ангели: "Святий Боже, святий Кріпкий, святий Безсмертний". Зворушений народ,повторивши цю молитву, додав: "Помилуй нас", – і землетрус припинився.
У цій молитві Богом ми називаємо першу Особу Святої Тройці – Бога Отця: Кріпким – Бога Сина,тому що Він такий самий всемогутній,як і Бог Отець,хоча бувши людиною Він страждав і помер; Безсмертним – Духа Святого, тому що Він не тільки Сам вічний, як Отець і Син, а й усім тваринам дає життя і безсмертне життя – людям.
Оскільки в цій молитві слово святий повторюється тричі,то вона називається також і "Трисвяте".
ЗАПИТАННЯ: Кому ми молимось у цій молитві? Скільки разів потрібно повторювати її? Як вона називається? Чому називається ангельською піснею? Що відомо про походження цієї молитви? Чому вона називається ще "Трисвятим"?
Категорія: Закон Божий | Додав: SERGIY_89 | Теги: Цікаве та корисне, Закон Божий
Переглядів: 2337 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^