Середа, 28.10.2020, 06:04
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Цікаве та корисне

У Франції гоніння на християн оголошено офіційно
09.10.2013, 17:30
Як і у всіх інших країнах Євросоюзу у Франції послідовно проводиться антирелігійна, в першу чергу антихристиянська політика. Причини цього очевидні - християнство, на думку керівництва ЄС несе загрозу ідеям євроінтеграції, оскільки суперечить новим "європейським цінностям". Таким, наприклад, як одностатеві "шлюби" або система тотального контролю.

Під прапорами толерантності та політкоректності християн послідовно прагнуть витіснити з усіх сфер суспільного життя - зі школи, армії, пенітенціарних закладів, органів влади. Навіть з вулиць європейських міст намагаються прибрати різдвяні ялинки, які, мовляв, ображають почуття іудеїв і мусульман. У багатьох країнах ЄС під забороною опинилися навіть хресні ходи. Так, наприклад в Дрездені не дозволили проведення хресної ходи навіть в пам'ять жертв варварських бомбардувань, які стерли місто в 1945 році з лиця землі.

Але це не все, християни безперервно піддаються шельмування через ЗМІ, їх звинувачують у всіляких гріхах, у фанатизмі і мракобіссі. У європейських містах розвішують антихристиянську рекламу.

Але нещодавні події у Франції, коли по всій країні пройшли масові акції протесту проти одностатевих "шлюбів" і скасування в офіційних документах понять "батько" і "мати", показали, що, незважаючи на всі зусилля "євроінтеграторів", християнські цінності все ще продовжують грати для французів значну роль.

І ось влада Франції оголосила, що має намір розформувати релігійні спільноти "члени яких демонструють ознаки фанатизму", зокрема католиків традиціоналістів.

ЗМІ повідомляють, що на поліцію тепер покладено завдання з виявлення "клерикалів, які представляють собою потенційну загрозу безпеці країни".

Звичайно у багатьох виникає питання, а яку таку загрозу безпеці країни можуть представляти католики - традиціоналісти, які є законослухняними громадянами, справно сплачують податки, що віддають "Кесарю - кесареве", патріотично налаштовані?

Щоб переконати громадськість в небезпеці християн, телебачення багаторазово показує епізод, коли дорогу маршу протесту намагалися перекрити напівголі українські ексгібіціоністки з "Femen" обписані богозневажними нецензурними висловлюваннями і в головних уборах католицьких черниць, викрикуючи лайливі кричалки, образливі для християн. Тоді молоді люди з католицької групи Civitas розігнали провокаторш, і тепер це показують як доказ агресивності християн і їх небезпеки для суспільства.

Однак ця натяжка надто очевидна, і тому влада стверджує, що підготовлювані репресії будуть звернені не тільки проти християн, а й взагалі проти всіх "релігійних екстремістів", зокрема проти салафітів. Було оголошено, що влада Франції має намір депортувати з країни радикально налаштованих імамів - іммігрантів.

На прес -конференції глава МВС Франції Мануель Вальс заявляв, що ці заходи викликані посиленням радикального ісламізму і, зокрема, кривавою бійнею, вчиненою в березні цього року "тулузьким стрільцем" Мухммадом Мірою, жертвами якого стали четверо євреїв і троє солдатів.
Однак ніхто зі спостерігачів не сумнівається, що це не більше ніж привід, тим більше що заява була зроблена через два дні після того, як президент країни Франсуа Олланд оголосив про створення спеціального агентства, покликаного стежити за дотриманням принципу відокремлення Церкви від держави у Франції - отакого аналога совєтської Ради у справах релігій, до компетенції якого боротьба з ваххабизмом, який ніколи не був поєднаним з французькою державою, не може входити за визначенням.

Тим більше, що Мануель Вальс особливо підкреслив, що дані заходи будуть застосовані не тільки щодо мусульман - салафітів, але також і щодо груп типу Civitas та організації Товариство святого Пія X, що об'єднало католиків - традиціоналістів, які не визнали рішення Другого Ватиканського собору.

Можна навіть не сумніватися, що вся боротьба з салафітами завершитися депортацією кількох найоскаженіліших проповідників. Якісь більш серйозні кроки, якщо навіть хтось спробує їх зробити, викличуть жорстку реакцію ЄС, і будуть негайно заблоковані.

Інша річ - християни. Очевидно, що розгортається довготривала і продумана кампанія з повного витіснення з громадського життя тих, хто бажає бути послідовниками Христа не тільки за назвою, а й на ділі, і жити у відповідності з Божими заповідями і своєю совістю. Проти них починається юридичне переслідування, справжні гоніння, їх будуть заганяти в підпілля. Представляючи в якості альтернативи "осудних" і "адекватних " "християн", які вінчають педерастів, і готові виконати все, що від них вимагатиме влада, євроінтегратори , або Антидиффамаціонна ліга…

Категорія: Цікаве та корисне | Додав: SERGIY_89 | Теги: Цікаве та корисне, гоніння на християн, Новини
Переглядів: 2249 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^