Четвер, 22.10.2020, 06:54
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Цікаве та корисне

Кураєв розповів, що втратить Росія, отримавши Крим
04.04.2014, 13:05

Протодиякон Андрій Кураєв назвав "відношення до українських подій росіянина конфліктом почуття і розуму". При цьому, на його думку, Росія з приєднанням Криму втратить більше, ніж здобуває. Кураєв зазначив у своєму блозі, що Росія, отримавши Крим, "втрачає шанси на своє зрощування з континентальною Україною і навіть просто з її індустріальним південним сходом". Він згадав слова Бжезинського "без України Росія перестає бути імперією, з Україною ж, підкупленою, а потім і підпорядкованою, Росія автоматично перетворюється на імперію".

"Без української індустрії наша сировинна економіка ніяк не може бути самодостатньою, і тому вона потребує з'єднання з чимось більш потужним", - пише Кураєв. Також він зазначає, що, створивши собі ізоляцію на Заході, Росія змушена повернутися на Схід. "Це означає, що ми станемо сателітом Китаю. Причому це не буде рівноправним партнерством. Китайці вмілі і вкрай жорсткі переговорники. Вони будуть диктувати і ціни на нашу сировину і - в низці випадків - наші зовнішньополітичні дії", - пише Кураєв. Протодиякон також зазначає, що "конфронтація із Заходом означає перехід на мобілізаційний режим життя. І в економіці і в ідеології".

Одним з негативних моментів приєднання Криму до Росії Кураєв також назвав "скорочення традиційних російсько-українських шлюбів, що негативно позначиться на стабільності генофонду російського народу". На його думку, до скорочення шлюбів може привести візовий кордон та конфронтаційна ідеологічна війна. "На наших очах на почутті образи за Крим може виникнути загальна база почуттів і переконань, що по-справжньому здатна об'єднати Захід і Схід України. І крапка консенсусу буде ближчою саме до галицької версії. Протестні мітинги на сході країни явно видихаються", - зазначає Кураєв.

"Західні економічні експерти будуть щиро намагатися врятувати економіку України. Вважаю, їм це вдасться. Тому вибуху, який чергові відламки України міг би прибити до борту російського корабля, не буде", - продовжує він. Також Кураєв зауважує, що "своїми діями в Криму Москва по суті сама запросила НАТО в Україну", а "Росія тепер буде вкладати в Крим багато більше коштів, ніж вона платила Україні за оренду Севастополя", при цьому Чорноморський флот не можна буде застосувати проти жодної країни.

"А в чорноморському басейні - проти кого нам потрібен флот? Країни НАТО зачепити не можна. А поза НАТО з чорноморських країн залишаються лише Грузія і знову ж Україна. Будемо десантуватися в Одесі? Ні, наш флот для захисту, а не для нападу! Але від чиєї атаки він може гарантовано захищати узбережжі Криму і Кавказу? В України флоту більше немає. У Грузії його й не було ніколи. А з флотами НАТО ЧФ не впорається", - пише Кураєв.

http://www.pomisna.in.ua/2014/03/kuraev.html

 


 

Категорія: Цікаве та корисне | Додав: Prytyska | Теги: Цікаве та корисне, Новини, євромайдан, Крим
Переглядів: 2688 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^