Субота, 26.09.2020, 17:23
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Цікаве та корисне

Яким має бути ставлення православних до ІПН (ИНН) та мікро-чіпів?
15.11.2013, 19:41
Мета цього обговорення - не нав'язувати якусь одну точку зору, але всебічно обговорити наявні серед чад Церкви різні думки, щоб потім спробувати проаналізувати і систематизувати їх з тим, щоб у в результаті виробити соборне судження про існуючі проблеми. Дана доповідь - лише одне з таких приватних суджень. І не буде нічого страшного, якщо з цього питання можуть виявитися деякі розбіжності, адже, за словом Св. Апостола Павла: «повинна бути мiж вами i розбiжнiсть думок, щоб виявилися серед вас досвiдченi» (1 Кор. 11, 19). Обговорюючи ці та інші питання, будемо пам'ятати слова Блаженного Августина: «У головному - єдність, у другорядному - свобода, в усьому - любов».
У пастирській практиці все частіше доводиться стикатися з питанням про ставлення православного християнина до ідентифікаційних податкових номерів (ІПН), паспортів і мікрочіпів. Питання це досить неоднозначне і суперечливе та вимагає всебічного осмислення. Поспішні висновки тут недоречні. Щоб не впадати в крайнощі як з одного, так і з іншого боку, пастир повинен розв'язувати це питання в кожному окремому випадку індивідуально. Загальної схеми на всі випадки життя тут застосовувати не можна.

Подібні питання особистого вибору, тобто особистого подвигу, в Церкві завжди повинні вирішуватися на розсуд власної совісті, адже у християнстві саме совість - мірило всього. Так вчать Свв. Отці Церкви. Якщо совість віруючої людини ніяковіє прийняттям ІПН, і вона буде докоряти їй в цьому, то, безумовно, християнин може відкинути ІПН, оскільки, той хто йде проти совісті грішить, як вчить нас Святе Письмо (1 Кор. 8, 7-12). І ніхто не має права її примушувати до зворотного. Бо такому випадку це буде насильством.

Якби ми жили сьогодні в справді православній державі, а не в успадкованому від богоборчого СРСР, вона ніколи б не нав'язувала своїм підданим проти їхньої волі ні ІПН, ні електронні паспорти, ні інші форми кодифікації, яка баламутять і насилують їхню совість.

Насильство над совістю - гріх. Тому в жодному разі не можна засуджувати людей, що відмовляються від ІПН, як і тих, хто ІПН приймає.

Хоча ІПН це ще не є "печать антихриста", але немає сумніву, що це певна підготовка до неї, репетиція перед можливим загальним і обов'язковим введенням під шкіру людей електронних мікро-чіпів, за допомогою яких можна буде контролювати їх пересування, і впливати через ультразвукові сигнали на настрій і поведінку людей. Тоді вже, мабуть, без цієї печатки ніхто не зможе "ні купити, ні продати", як сказано в Писанні (Апок. 14, 9-11). Ось таку печатку християнам ні в якому разі не можна приймати. І дуже ймовірно, що скоро всім православним християнам дійсно доведеться вибирати між легальним існуванням і Христом. Однак, християни, що не прийняли ІПН можуть вільно і купувати , і продавати... Тому, за всіма ознаками, говорити про ІПН як про саме ту печатку антихриста немає підстав. Така проповідь - це свідоме чи неусвідомлене введення людей в оману.
У даний час відмова від ІПН та паспорта - це можливий особистий добровільний подвиг християнина, в якому є щось від подвигу юродства заради Христа.

Подвиги юродства були різними в різні часи. У наш час юродство може бути і у формі відмови від ІПН, паспортів та інших атрибутів земного благополуччя. Але головне, що цей подвиг не може бути обов'язковим для всіх. Юродство - це особистий добровільний вибір християнина, той, що під силу, осмислений і вільний, на який його штовхає внутрішній поклик сумління.

Тому, засуджуючи насильницький примус отримувати ІПН, ми також не вітаємо і його насильницьку заборону. Ще раз повторимо, це особисте волевиявлення, осмислене, тверезе і вільне, і в цій ситуації не має бути насильства чи примусу з тієї чи іншої сторони.

У пастирській практиці неприпустимі відлучення від Церкви, від причастя Св. Тіла і Крові Христових тих православних християн, хто прийняв ІПН.

Проголошення таких віруючих «продавшими душу дияволу» є гріхом, так як випереджує Суд і Милосердя Боже. Не справа християн вишукувати у своїх братах слабкості і виставляти їх на осуд і глум. Гріш ціна тоді будь-якому подвигу, якщо головна Заповідь Божа - не суди - не дотримана.

Щоб правильно, по православному, святоотцівському підійти до даної проблеми, необхідно неухильно слідувати Священному Писанню і вченню Святих Отців.
«Святі Отці завжди з трепетом торкалися тем Апокаліпсису і з найбільшою обережністю висловлювали свої думки та радили бути максимально пильними і тверезими, коли необхідно (при просвітлені від Святого Духа) зіставити пережиті історичні події з тим, що пророчо описано в Апокаліпсисі. Буде "печать" іменем антихриста або ж числом його імені, коли прийде момент її проставлення, вона тільки тоді спричинить зречення від Христа і поєднання з антихристом, коли буде прийнята людиною добровільно. Вся сила печаті антихриста - у свобідній волі людини. Добровільне прийняття "печатки", ототожнюються з відвертим зреченням від Христа, позбавляє Божественної Благодаті, оскільки сама людина за своїм бажанням перестає сприяти цій Благодаті і без жодного каяття прагне відкинути її», - так дивиться на це питання грецька православна богословська школа, відповідно до святоотцівського вчення Церкви.

Зі Святого Письма нам відомо, що печатка антихриста накладатиметься після встановлення його правління в світі, і накладати її буде безпосередньо антихрист і його слуги. До цього може бути лише підготовка до прийняття печатки, оскільки сама печатка знаходиться в безпосередньому зв'язку тільки особисто з антихристом.

При цьому, як авторитетно пояснює Св. Іполит Римський, «і зробить нечестивець кожному печать, не абияк, не на всі частини тіла, але накладе на праву руку людини, також і на чоло нечестиве зображення, щоб людина зовсім не мала сили правою рукою осінити себе знаменням Христа Хрестом нашим, ні лоб, тому що він, цей нечестивець, боїться і святого імені Господа, і славного страшного Хреста Спасителя». «Так рука буде зв'язана, і з того часу не буде мати можливості вона знаменувати хрестом будь-який зі своїх членів, але підкориться облеснику і йому буде служити - і каяття не буде в ній» (Св. Іполит Римський).

З цього тлумачення випливає, що печатка і начертання антихриста - це зречення від Христа як Бога і Спасителя нашого і визнання богом і спасителем антихриста. Інакше кажучи, печатка має, перш за все, духовний характер і духовне походження.

В Апокаліпсисі Св. Іоана Богослова говориться: «хто поклоняється звірові і образу його і приймає начертання на чоло своє або на руку свою, той питиме вино гніву Божого» (Апок. 14, 9-11). Тобто прийняття друку на чоло і праву руку відбудеться не саме по собі, не як якийсь самостійний акт, але в тісному зв'язку з «поклонінням звірині та образу її» (Апок. 14, 9-11). Прийняття начертання йде в прямій залежності від добровільного і явного зречення від Христа і «поклоніння звірині та образу її». Без цієї необхідної умови прийняття печатки саме по собі неможливо. Лише внутрішня добровільна печатка зречення від Христа буде підтверджуватися отриманням зовнішнього «посвідчення» - печаткою «на чоло або на праву руку», як символ вірності (присяги) антихристу, щоб відрізняти від тих, хто відмовляється «поклонитися звірові та образу його».
Дияволу, а отже, і антихристу, потрібна насамперед душа людини, а не її тіло. Тому антихрист, як вчать Святі Отці, буде докладати зусиль до того, щоб встановити свою владу над внутрішньою людиною через порочну волю, на яку і буде впливати. Начертання антихриста, яке з'явиться лише в період встановлення його повноправного правління, буде чимось на зразок нагороди, знаком його благовоління для його рабів, що приносять плату за свої земні борги. Начертання це буде порочно діяти на свободу людини і позбавить людину сили волі, вносячи жорстокість у серце і нездатність до покаяння.

Однак, повторимося ще раз, без внутрішнього зречення від Христа і принесення присяги антихристу прийняття печатки зовні не може мати свого первісного духовного змісту і значення, бо ніякі зовнішні знаки й печатки, що проставляються людині насильно чи таємно, проти її волі, не в силах привести в стан бездіяльності печать Христову. Остання є «печаттю незбагненною», як каже Св. Кирило Єрусалимський (Повчання огласительні, 16), і «печать непорушна», як підкреслює Св. Василій Великий (Бесіда, 13, 5).

Нетварна благодать Святого Духа, як печать Христова, не може бути стерта жодним видом печатки, яку проставляють насильно чи таємно. Наскільки не був би хитрий і лукавий сатана, але він ніколи не буде сильніший Господа, і ніколи не зможе перемогти Господа, який спростував навіть печать адову... А тому і ніякі знаки, символи і печатки сатанинські не в силах самі по собі запечатати і скасувати силу печаті Христової, нетварно діючої з моменту Св. Хрещення і Миропомазання через благодать Святого Духа в серцях і душах людей. Тому коли більшовики - богоборці Свв. Новомученикам насильно на лобах випалювали розпеченим залізом п'ятикутні сатанинські Пентограми (зірки,) або випалювали номер на правій руці в'язнів, ця зовнішня печать ніяк не впливала на серце і душу святих мучеників. І наскільки б страшно не мучили їх бузувіри, найголовнішої, спасительної віри їхньої, вони так і не могли здолати. Ця віра в силу і дієвість благодаті Божої для православних повинна залишатися непохитною. Бо поки у християн є віра, то ніякі зовнішні знаки й печатки, ніякі мари ворога душ людських нездатні перемогти благодаті Божої в нас. Невіра ж в силу благодаті Божої позбавляє людину і самої благодаті, і допомоги Божої. Якщо цієї віри не стане, якщо серце починає ставати малодушним, сумніватися в силі благодаті Божої перед зовнішніми бісівськими підступами, спокусами, знаками і печатками, то це може привести до плачевних наслідків. Бо боязнь, страх і збентеження - перший крок до відступу... Тобто печать Христова припиняє спасительно діяти, коли людина сумнівається і добровільно відступає від Христа.

Вивчаючи Священне Писання і тлумачення Святих Отців Церкви про останні події і про печать антихриста і застосовуючи це до сучасних подій, можна дійти очевидного висновку, що будь-яка довідка з ідентифікаційним податковим, медичним, страховим, пенсійним, автотранспортним або іншим номером - це зовсім не «печатка антихриста».

Сучасна система податкового обліку, що бентежить багатьох з нас, може бути лише одним з численних етапів підготовки до печатки, як спосіб поступового встановлення кодифікованого обліку людей, але аж ніяк не сама печатка, яка накладається «на чоло або праву руку».

Зовнішня печать зречення набирає чинності виключно через внутрішню печать відступнитцва, а не навпаки. Накладена на праву руку або чоло печатка антихриста позбавляє людину свободи волі, внутрішньо відриває її від Христа, тоді як довідка про присвоєння ІПН такими властивостями не володіє. Кожен, хто прийняв ІПН, може в будь-який момент відмовитися від нього, достатньо лише написати до податкової інспекції заяву про це. Що ж до печаті антихриста, то вона буде незгладима та чинна однаково скрізь, і відмовитися від неї буде нелегко. Однак, крім того, що від ІПН можна легко відмовитися, при переїзді людини в іншу країну і влаштуванні там на роботу, втрачають свою силу, значимість і дію й будь-які довідки з будь-якими кодами, отриманими до переїзду. Це стосується, перш за все, ІПН та паспортів, які в новій країні проживання оформляються заново, з присвоєнням нової нумерації тощо.

Тому, якщо людина за короткий час змінить кілька країн проживання (наприклад, Росію, Україну, Польщу, США, Мексику і т.п.), то в кожній країні їй буде присвоюватися новий ІПН, ніяк не пов'язаний з попереднім. Якщо ж у людини такий вид діяльності, що вона може працювати одночасно у кількох країнах, то людина буде мати кілька ІПН. Цілком очевидно, що зі справжньою печаткою антихриста подібне буде просто неможливим: його печать буде одна для всіх країн і для всіх континентів.

Можливість добровільної відмови від ІПН, або зміна його при переїзді в іншу країну не вимагають ще ісповідництва або мучеництва за ім'я Христове. Поки ми можемо вільно проповідувати і сповідувати Христа, при прийнятті ІПН не вимагають відмови від Господа. Це головне підтвердження, що ІПН - ще не печать антихриста. Відмова від ІПН, повторимося, є можливим особистим добровільним подвигом християнина, що несе в собі своєрідний відгомін юродства заради Христа, добровільне і під силу позбавлення себе певних земних благ, що характерно для православної аскетики взагалі. І саме так, правильно, і треба сприймати цей подвиг.

Питання правильного, православного розуміння як свого подвигу, так і самого себе і свого місця в цьому світі, одне з головних у справі нашого спасіння. Від невірного, часто неовігласного розуміння православного вчення святих отців, православної аскетики, власного уявлення про самого себе, виникають нездорові явища сучасного церковного життя, які призводять до омани (прєлєсті), розколів та сектантства. У результаті, ті, хто невірно сприймає себе і свої подвиги, впавші в оману (прєлєсть) віруючі, втрачають живий, особистий зв'язок з Христом, сходять з благодатного шляху спасіння, самі не підозрюючи, що стають мимовільним знаряддям у руках спокусника.

Тут, як ніколи, слід пам'ятати застереження Свят. Ігнатія Брянчанінова: «Відступництво допущено Богом, тому не намагайся зупинити його своєю немічною рукою. Відійди від нього сам, і цього буде з тебе достатньо».

На жаль, часто доводиться спостерігати, як ті, хто ревнує не по уму, що дерзновенно прийняли на себе подвиг юродства, відмови від земних благ та ІПН, впадаючи в крайність «ревнощів не по розуму», озлобляються на співбратів, впадають у нетерпимість та сектантство. Для багатьох з них «боротьба з ІПН» стає вже головною і єдиною метою, сенсом життя, і в серці вже немає місця ні Христу, ні Його Істині. Таких лжеревнителів ву цьому світі хвилює лише одна проблема - ІПН, поза якою вони не бачать і не хочуть бачити нічого іншого. Для них навіть такі сучасні єресі і відступництво Московської патріархії, як сергіанство і екуменізм, не є проблемою в порівнянні з цифрами. І тому вони без збентеження сумління продовжують залишатися в лукавої сергіанської лжепатріархії, поминаючи її лжепатріарха. Щиро запалившись ревністю за віру, цю ревність вони направляють, на жаль, в помилкове, зовнішнє русло, не помічаючи головного, внутрішнього. Адже співучасть в єресях екуменізму і сергіанства куди більш серйозна, бо покладає на християн духовну печать апостасії, а значить і антихриста. Інший момент - дійшовши до нездорової несамовитості в антикодовій боротьбі, багато християн пізніше розчаровуються, холонуть, і потім не тільки приймають ІПН, а й зовсім відпадають від віри і Церкви Христової.

Можна припустити, що в МП питання про ІПН свідомо зводять до рівня біснування і нездорових істерій, щоб якось дискредитувати саму проблему, так і відвернути увагу православних віруючих від єресей і відступів в самій МП. Не випадково найбільше питаннями ІПН у МП переймають найбільш морально порочні ієрархи, які таким чином намагаються ухилятися від оподаткування і, приймаючи на себе «тогу ревнителів православ'я», уникнути звинувачень в аморальності і відступах…

Задамося питанням: невже прийняття громадянства богоборного СРСР і його паспортів з п'ятикутними сатанинськими Пентограмами, піонерські клятви у вірності антихристовому ладу, присяга всовєтській армії з цілуванням червоного прапора з п'ятикутною Пентограмою, поклоніння «вічним вогням», ходіння на ритуальні паради, участь в комуністичних «будівництвах віку» і служіння богоборчому ладу, поклоніння ієрархів і духовенства МП антихристовій владі, благословення її і служіння їй, і багато, багато іншого, хіба це не накладає на слов’ян сатанинську печать боговідступництва і богоборства? Невже це зло менше, ніж прийняття довідки з податковим номером? Звичайно ні! Ці страшні гріхи досі кривавою нерозкаяною печаттю тяжіють над руськими людьми. Чому ж про це не говорять сергіанствующі ревнителі пам'яті Іоана Сничова і Сергія Страгородського? Чому в цьому вони не закликають каятися народ?

Варто ще раз зазначити, що жодна найлютіша боротьба з ІПН та іншими явищами глобалізації не врятує нас від нас самих, від нашої внутрішньої пошкодженості, від наших згубних пристрастей і гріхів, скоєних нами щогодини і щохвилини. Духовна боротьба здійснюється, насамперед, у серці людини. І печатка антихриста, насамперед, приймається або відкидається в серці людини. Можна не мати ІПН та паспорта, але в серці носити печать відступництва, богоборства і антихриста. До недавніх часів ІПН не існувало зовсім, але саме на нашій святій землі процвітало більше 80 -ти років найстрашніше богоборство і антихристиянство у світі.

Зверніть увагу: сотні тисяч «будівників комунізму» ніколи не мали ІПН, боролися з впливом Заходу, але в серці носили справжню печать антихриста, жорстоко переслідуючи Істинно-Православну Церкву, Святих новомучеників і сповідників Церкви Руської. Та й зараз націонал - комуністи і сталіністи активно виступають і проти глобалізації, і проти ІПН, і проти впливу Заходу...

От тільки чи має все це щось спільне з православним сповідництвом? Звичайно, ні. Тому не може не дивувати, як деякі "старці " МП закликають нині не брати нових російських паспортів з двоголовими орлами, але при цьому закликають користуватися старими совєтськими паспортами із сатанинськими п'ятикутними Пентограмами та іншими символами комуністичного богоборчого режиму.

Під виглядом хибних «ревнощів про православ'я» в МП звучить проповідь «православного сталінізму», «совєтського православ'я», «сергіанства» та інших духовно нездорових явищ. Проповідь повернення до совєтських паспортів - один із елементів такого ретельно приховуваного під лицемірними і фальшивими «ревнощами» найглибшого духовного нездоров'я. Тільки на практиці ці ревнощі, на жаль, зовсім не про істинне Православ'я, а про «совєтське православ'я». У Св. Писанні сказано, що печатка антихриста накладатиметься на всіх: «малих і великих, багатих і вбогих, вільних і рабів ... » (Апок. 13, 16-18). Проте ні ІПН, ні електронні паспорти ніде в світі не видаються немовлятам. Не видаються вони і вбогим бомжам, які не мають прописки, постійного місця проживання і певного виду діяльності... Так що і за цими ознаками ІПН ніяк не підпадає під печать антихриста.

За вченням Отців Церкви, найкращий орієнтир про близькість кінця світу - прихід з проповіддю загального покаяння святих пророків Іллі та Еноха, що зупинять дощ і не буде дощу три з половиною роки. Поки ж, хоч світ і відчуває екологічні лиха, однак вони не були ще настільки глобальними. Ось, коли зовсім замкнеться небо й не буде дощу в перебігу трьох з половиною років - це і буде явною ознакою настання тієї останньої і грізної години, про яку сказано в Апокаліпсисі.

Крім того, в Св. Писанні говориться, що з моменту приходу до влади антихриста його царство проіснує сім років. Введення печаті антихриста відбудеться лише під час встановлення його повного правління і в прямій прив'язці до нього. Проте з моменту введення ІПН (в Україні, Росії…) вже пройшло більше десяти років, а в інших країнах ще більше. Милістю Божою, прихід антихриста і його воцаріння ще не відбулися... Світ ще не досяг остаточної глобалізації та однополярності, будівництво «нового світового порядку» ще не завершено, а про створення єдиного світового уряду на чолі з єдиним політичним і духовним лідером говорити поки, як про доконаний факт, передчасно. Тому немає підстав говорити в теперішньому часі, як про доконаний факт, і про введення печатки антихриста. І хто так чинить - свідомо чи неусвідомлено вводить людей в оману.
Як сказано у Апостола, не варто «тривожитися» (2 Сол.2 , 2) постійними всілякими передбаченнями дат і знамень приходу антихриста і кінця світу, бо, за словом Господнім, про час тому «ніхто не знає, ні ангели небесні, а тільки Отець Мій один» (Мф. 24, 36).

«Не кожному духові вірте, але випробовуйте духів, чи від Бога вони, бо неправдивих пророків багато з'явилося в світі» (1 Ін. 4, 1). «І тепер з'явилося багато антихристів» (1 Ін. 2, 18).

«Благаємо ж вас, браття, щодо пришестя Господа нашого Ісуса Христа і нашого зiбрання до Hього, не спiшити вагатися розумом i не тривожитися нi вiд духу, нi вiд слова, нi вiд послання, нiби нами надiсланого, неначе вже настає день Христів. Hехай нiхто не спокусить вас нiяк…» (2 Сол. 2,1-4).

Попередження про небезпеки, що насуваються необхідні, але вони мають звучати тверезо, по православному, без впадання в нездорові крайнощі і вигадки.

Для православних неправильно приймати трактування деяких неопротестантів, які вважають ІПН вже дійсною «печаткою антихриста». На жаль, під впливом видаваних цими єретиками «харизматичних видінь» і лжеодкровенеь (Мері Релф та інші), подібний погляд з середини 1990-х рр. . поширився і серед православних, особливо в Росії. Цей погляд в корені не православний. Ми визнаємо нав'язування людям електронної кодифікації як один з етапів глобалізації та поступової підготовки допечатки антихриста, але аж ніяк самою печаткою.

Зовсім інша річ - підготовлюване в майбутньому обов'язкове імплантування під шкіру мікрочіпів, здатних контролювати пересування людини і впливати на відстані на її емоційно - психологічний стан. Про це потрібно говорити вже зараз. Це дійсно проблема, можливо це і буде та печатка, без якої вже не можна буде «ні купувати, ні продавати», а можливо, до того часу винайдуть ще більш досконалий технічний засіб... Ось про це не можна забувати.

Очевидно, що начертання або печать - поняття духовне. Адже вічна доля душі залежить від того, куди спрямовується свобідналюдська воля - до Бога чи до супротивника спасіння диявола.

Концепція ідентифікації людини за цифровим кодом в кінцевому підсумку передбачає введення коду за допомогою мікрочіпа безпосередньо на об'єкт - фізичне тіло людини, подібно до того, як наносяться цифрові коди на товари. Зараз ми лише на підготовчій стадії до цього. Коли це почнеться, а почнеться воно гласно і відкрито, тоді людина, добровільно приймаючи таку печатку під шкіру, дійсно добровільно позбавить себе і свободи вибору, бо закони сатанинської мережі мають стати для неї абсолютною цінністю. Вона буде змушена жити за правилами, встановленими богоборцями для членів мережевого суспільства. Добре відомо, що новітні інформаційні технології йдуть по шляху створення засобів телепатокоммунікаціі, дистанційно керуючих через мікрочіпи емоційним і психофізичним станом людини, аж до кодування її підсвідомості. У даному випадку можна говорити про умисне руйнуванні образу і подоби Божої в людині, що і є однією з головних завдань організаторів антихристового світового порядку.

Враховуючи, що мікрочіпи є заміною технології штрихового кодування, вони повинні будуть поступово замінити застосування штрихкодів на товарах і продуктах, а з часом і на тваринах. Наступний етап - імплантування чіпів під шкіру людей. До цього ще відносно далеко, проте знати і бути готовим до прийдешніх випробувань потрібно вже зараз.

Наприклад, нинішній уряд Російської Федерації поступово включається в програму по імплантації людям мікрочіпів. На урядовому рівні вже починає обговорюватися ідея, щоб мікрочіпи в першу чергу впроваджувати співробітникам силових структур, як необхідну умову займати ту чи іншу посаду, а потім - й іншим громадянам як необхідну умову участі в суспільних відносинах.

Глобальний стандарт для ідентифікаційних мікрочіпів ще не прийнятий. І це обнадіює. Але його передбачається прийняти в недалекому майбутньому.

А поки що в США та інших країнах використовуються досить недосконалі стандарти міжнародної організації стандартизації 150 11784 для тварин, що передбачає структуру ідентифікаційного коду очіпованої істоти.

Власником поширених в США патентів мікрочіпів є компанія Digital Angel Corporation («Корпорація Цифровий Ангел» (колишня Destron Fearing). Вона почала займатися розробками і виробництвом засобів ідентифікації живого інвентаря в США з 1948 року. Після отримання патенту на мікрочип для людей, відомий сьогодні як «цифровий ангел», компанія стала називатися «Корпорація Цифровий Ангел».

Зі змісту патенту, крім загальновідомих характеристик мікрочіпа для людей, необхідно привести і наступне. Мікрочіп здатний впливати на роботу головного мозку і серця. За патентом, мікрочіп - імплантат має два джерела енергії, один з яких - м'язова сила людини. Саме тому мікрочіп підлягає установці в праву руку людини.

За патентом, мікрочіп ніби вростає в тканини органу, в який імплантований, тому видалити його можна буде непросто - тільки з частиною тканин, в які чіп впроваджений.

Можливо, існують й інші патенти, й інші чіпи, а в майбутньому з'являться ще більш досконалі технології, але нам важливий сам зміст того, що готується.

Передбачається, що імплантований під шкіру мікрочіп буде містити в собі розширений обсяг цифрової інформації про людину: ім'я, дата народження, короткі біографічні дані, адресу, історія хвороб, група крові, будова ДНК, інша інформація, що дозволяє ідентифікувати особу. Подібний мікрочіп замінить паспорта, медичні картки, страхові поліси, водійські права, ІПН, пенсійні посвідчення та інші документи. Він буде використовуватися як свого роду «відбитки пальців». А з повсюдним скасуванням національних валют і введенням міжнародної системи електронних платежів замінить і платіжні картки, оскільки передбачається, що мікрочіп одночасно матиме властивості мікро -платіжної картки, за допомогою якої будуть здійснюватися грошові розрахунки.

Також мікрочіп містить ще один засіб ідентифікації людини - це нанесений на мікрочип унікальний, неповторний і непереборний ідентифікаційний номер мікрочіпа.

Застосування ідентифікаційного мікрочіпа, чіпування людей - це дуже серйозна небезпека, яка може нависнути над усіма людьми в недалекому майбутньому. Якщо ІПН є лише підготовчою стадією, а тому від її прийняття людина ще не позбавляється свободи вибору і дій, то з прийняттям мікрочіпів люди такої можливості будуть позбавлені. Можливо, це і буде саме та печатка антихриста на праву руку і чоло, без мікрочіпа, як без печатки антихриста, вже дійсно не можна буде нічого «ні купити, ні продати» (Апок. 13, 16-18). А в результаті відмови від чіпування люди будуть приречені на позбавлення життєвих прав, вигнання з «цивілізованого суспільства», піддавання ув’язненню, гонінням і злослів’ю за ім'я Христове. І все ж, якщо справжнє прийняття печатки антихриста має бути, як випливає з Апокаліпсису, справою добровільною і тісно пов'язаною з прямим поклонінням звіру, то насильницьке впровадження мікрочіпа, можливо, ще не буде печаткою антихриста, воно не зможе змити печаті Христової, якщо людина залишиться вірною Христу (адже будь-який мікрочіп, хоч і складно, але ще можна видалити з тіла).

Повинно пам'ятати, що тільки вірність Христові у всьому своєму житті здатна охоронити нас від печаті антихриста. Наш Авва Викопреосвященний Владика Віталій, Першоієрарх РПЦЗ, ще в 1983 році попереджав: «Жодне знання заздалегідь, найкопіткіше, найвичерпніше знання всіх стежок зла, знання всіх коридорів пекельного підземелля, нікого не спасе, нікого не виручить, але допоможе тільки і лише жива, особиста, гаряча любов до Спасителю нашого Господа Ісуса Христа. Мені доводилося в житті спостерігати, як найтонкіші дослідники темних сил жалюгідно закінчували своє життя в їхніх лавах». «Апокаліпсис наших днів», доповідь Архієп. Віталія (Устинова) Архієрейському Собору РПЦЗ 1983 р.).

В Євангелії є ще одна вказівка ​​на кінець часів - слова про початок великої загальної війни, в результаті якої загине третина населення. Зараз, коли на землі є такі страшні засоби масового знищення, як атомна бомба, ми можемо припустити, що це буде за війна, скільки життів вона знищить і скільки руйнування принесе. Найкращі мікрочіпи разом з усією електронною інфраструктурою, можливо, можуть бути стертими з лиця землі...

Хитрість лукавого може полягати саме в тому, що печатка антихриста з'явиться не там, де її чекають, не в тому вигляді, в якому ми припускаємо. Ворог може навмисно згущувати фарби навколо ІПН та мікрочіпів, а в останній момент так поставити свою печатку, що людство спокійно і добровільно прийме її та поклониться звіру.

Потрібно бути дуже пильними, щоб не розтрачувати у наш час даремно духовні сили, але уважно стежити за своїм життям і за чистотою серця. Якщо людина не буде зростати духовно, а приготується лише до зовнішнього опору, то в найвідповідальніший момент може не витримати випробувань, поневірянь і тортур, як це траплялося з деякими древніми християнами, які оголошували себе такими, але не витримували мук і відрікалися від Христа, тому що вони духовно не були готові до сповідництва. За вченням Святих Отців, насамперед, запечатує себе печаткою антихриста той, хто живе нерозкаянно в рабстві гріха, хто оскверняє свою совість, хто перебуває в молитовно - євхаристійному єднанні з єрессю і єретиками - екуменістами і сергіанамі, хто свідомо зневажає Істину і хулить Істинно- православну Церкву. Це і є загальний відступ віку цього, що готує православним антихристову печать на чоло або праву руку.

Однак не будемо забувати, що кожному відкриті двері покаяння. Як ми знаємо з житія св. Василія Великого, навіть продаж душі самому дияволу не може позбавити людину милосердя Божого, можливості її покаяння, виправлення і спасіння. Покаянням руйнується будь-яка печатка, будь-які узи і кайдани. Кожен з нас, як би він тяжко не грішив, має можливість покаяння і спасіння. Своїм життєвим прикладом і колишній гонитель християн Святий Апостол Павло, і Святий Апостол Петро, що тричі відрікся гласно від Христа показують, що якщо людина кається, то Господь приймає її, як би вона низько не впала. І ніколи Він не відвернеться від серця, яке щиро кається, заради спасіння якого Він кров Свою пролив на Голгофі. Будемо ж постійно стежити за собою, не впадаючи в збентеження або гріхи осуду. І будемо щогодини пам'ятати, що Бог є Любов. «По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою» ( Ін.13, 34 - 35).

Протоієрей Тарас Кравченко

Категорія: Цікаве та корисне | Додав: SERGIY_89 | Теги: Цікаве та корисне, гоніння на християн
Переглядів: 2952 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^