Середа, 28.10.2020, 18:51
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Цікаве та корисне

ЄС: Колишні хлопчики і дівчатка слухають казки про жирафів - гомосексуалістів
25.09.2013, 13:49
В одному з дитячих садків Швеції не стало ні хлопчиків, ні дівчаток, тепер у них немає статі - вони просто «друзі». Співробітники дитячого садка намагаються уникати займенників «він» і «вона». По-шведськи «він» - han, «вона» - hon. Щоб уникнути цих займенників, вихователі використовують безстатеве слово hen. Хоча в класичній шведській мові це слово відсутнє, але в жаргоні деяких гомосексуалістів і феміністок воно використовується.

Щоб діти не «впадали в гендерні стереотипи», вихователі приділили особливу увагу підбору нових дитячих книг, а також виду і кольору іграшок. Хоча ляльки володіють всіма анатомічними особливостями, притаманними хлопчикам і дівчаткам, повідомляє Newsru.com з посиланням на Associated Press.

Дитячий садок, що функціонує за рахунок бюджету, відкрився в 2010 році в Содермальмі, відомому своїм лібералізмом районі Стокгольма. Він розрахований на дітей віком від року до шести і став одним з найрадикальніших прикладів прагненням до рівності статей, починаючи з раннього дитинства, у шведському суспільстві.

У дитячому садку Egalia колишні хлопчики і колишні дівчатка разом граються іграшковою кухнею, займаючись «приготуванням їжі». Поруч із цією іграшковою кухнею викладені набори цеглинок Lego та інших іграшкових будматеріалів - спеціально для того, щоб у свідомості дітей не виникало бар'єрів між такими заняттями, як приготування їжі і будівництво.

До речі, ляльки, в які грають діти - чорношкірі, у зв'язку з чим дитячий сад вже отримував погрози від місцевих «расистів». Але завідувачка оптимістична: в її заклад стоїть велика черга, і тільки одну дитину батьки забрали назад.

Замість неполіткоректної «Білосніжки» діти слухають казки про жирафів –гомосексуалістів.

Завідуюча Райалін вказує, що її завдання - створити обстановку, терпиму до гомосексуалістів, лесбіянок, бісексуалів і транссексуалів. Тому дітям вона дає читати такі книжки, як, наприклад, історію про двох самців - жирафів, які хвилювалися, що не можуть мати дітей, поки не знайшли кинуте крокодилове яйце.

Майже всі книги в цьому дитячому садку розповідають про одностатеві пари, одиноких батьків і дітей - сиріт. Виключені з програми такі казки, як «Білосніжка» або «Дюймовочка».

Руйнування «гендерних стереотипів» є основним завданням загальнонаціональної програми дошкільного навчання, побудованої на уявленні, ніби навіть в «прогресивній» Швеції хлопчики отримують в суспільстві невиправдану перевагу. Щоб згладити це «жахливе становище», в багатьох дитячих садках ввели спеціальних «гендерних педагогів», завдання яких - допомогти вихователям виявляти серед дітей тих, хто все-таки дотримується колишніх «стереотипів».

Християнський проповідник і автор проекту «Антипорно» Армен Каграманян вважає, що шведська ініціатива порушує права батьків і права дитини. «Я в шоці, від того, що таке відбувається. Це втручання структурного підрозділу держави в моральні підвалини сім'ї. Найжахливіше те, що в даному випадку порушуються конституційні права батьків і дітей в тому числі. Але, коли ти говориш про це, тебе чомусь починають називаюти гомофобом. Може тоді надамо маніякам право так само задовольняти свої потреби. Чому ми дозволяємо гомодиктатурі використовувати нас, наші сім'ї, наших дітей. А коли ти кричиш, що тебе ґвалтують - тобі заявляють: «так ти, що, ти нас не любиш». Діти повинні бути захищені від такого. Попросіть діток намалювати сім'ю - і вони намалюю вам: «маму і тата». Те, що роблять сьогодні в цьому садочку є не що інше як повне або навіть тотальне застосування маніфесту якогось Свіфта, якого гей- пропагандисти оголошують жартом, або фальшивкою, але на ділі старанно втілюють на практиці всі його пункти там, де їм це дозволяє ліберальне суспільство. Така пропаганда повинна бути зупинена, тому що отаке ставлення до дітей - це шлях до виродження».

За словами директора експертного центру «Інша Європа» Павла Левушкана ця новина - ще одне свідчення приходу «культури смерті» в Європі. «Руйнування статевих кордонів, змішання статевих ролей веде до остаточного руйнування інституту шлюбу. Це на руку режисерам глобального світоустрою, але слід пам'ятати, що такі спільноти нежиттєздатні і швидко йдуть з історичної арени, поступаючись місце народам з сильними сімейними цінностями. У цих умовах консервативні церкви не повинні мовчати, або «миритися перед неминучим», як іноді закликають навіть зі сторінок християнських видань. Церква є стовп і утвердження істини - і вона повинна незважаючи на загальне розкладання проголошувати вічні цінності і проповідувати те Євангеліє, яке переживе ще не одну Римську Імперію, але залишиться здатним змінювати життя окремих людей і долі цілих держав».

Категорія: Цікаве та корисне | Додав: SERGIY_89 | Теги: Цікаве та корисне, Новини
Переглядів: 2016 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^