Вівторок, 29.09.2020, 19:03
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Цікаве та корисне

Дослідження: Жінки частіше вмирають після аборту, ніж після пологів
31.07.2013, 22:04
Це відкриття підтвердило аналогічні широкомасштабні дослідження населення у Фінляндії та Сполучених Штатах, спростувавши протилежне переконання про те, що скоїти аборт безпечніше, ніж народити дитину.

Об'єднавши записи з регістрів народжуваності й абортів Данії більш ніж за 30 років, дослідники проаналізували смертність серед жінок репродуктивного віку збираючи статистику смертності через 180 днів після перших пологів, через рік і далі щороку протягом 10 років.

Найвищий рівень смертності спостерігався серед жінок що зробили аборт (див. графік). У підсумку, дослідження виявило, що у жінок, які зробили аборт під час першого триместру ризик смерті збільшився на 89% під час першого року і на 80% впродовж всього досліджуваного періоду.

Стаття в журналі Medical Science Monitor, вперше наводить документи статистичного дослідження смертей після аборту, у статті наводяться дані з централізованої бази охорони здоров'я Данії.

Статистичне дослідження населення Фінляндії та вивчення низької плідності у жінок в Каліфорнії так само виявили більш високий рівень смертності після аборту.

Повноцінне статистичне дослідження виключає ймовірність помилки.
Результати статистичних досліджень трьох різних груп спростовують висновок про те, що аборт, нібито, безпечніше пологів. 

Ця думка була спочатку заснована тільки на свідоцтвах про смерть або на добровільних доповідях урядових установ.

Наприклад, у статті, опублікованій в лютому в журналі Obstetrics & Gynecology (прим. Акушерство і гінекологія), на підставі цих даних говорилося, що жінки вмирають при пологах в 14 разів частіше, ніж через наслідки аборту.

За словами доктора Девіда Рирдона, автора нового датського статистичного дослідження, аналіз, опублікований у лютому, був порівнянням «яблук з апельсинами», так як він порівнював два несумісних і непорівнянних набори даних.

«Доктора та інші особи, зіставляючи свідоцтва про смерть, найчастіше не знають, чи робила та чи інша жінка аборт, - зазначає Рирдон, директор Інституту Еліота, - такі дослідження, як проведені нами нещодавно, єдиний спосіб об'єктивно оцінювати і порівнювати дані про смертності після вагітності, використовуючи загальні критерії».

Неточність традиційного методу підрахунку смертей після вагітності була відзначена в 2004 році під час аналізу фінських даних з охорони здоров'я. Вчені виявили, що всього лише 27% смертей можна пов'язати з вагітністю та пологами. У той же час смерті з причини аборту, як правило, не фіксуються.

Прихильники абортів вводять громадськість в оману

Рирдон заявляє, що лютневе дослідження «не просто містить прорахунки, це взагалі не дослідження», тому що його автори видалили з вибірки всю інформацію, що суперечить їх висновку про те, що народити дитину в 14 небезпечніше, ніж зробити аборт. Він переконаний, що свідчення ризиків, пов'язаних з абортом, приховуються з ідеологічних і політичних причин.

«Активісти руху з контролю над народжуваністю в Сполучених Штатах, Європі, урядових і неурядових організаціях, а так само наукове співтовариство змушує країни, що розвиваються до легалізації аборту, ​​- стверджує Рирдон. - Їх задокументованою довгостроковою метою є зниження народжуваності серед нижчих верств населення. Однак ця мета маскується політкоректною риторикою, яка стверджує, що зробити аборт безпечніше, ніж народити дитину, оскільки аборт, нібито, позитивно впливає на здоров'я жінки. Ось чому будь-яке свідчення, яке підриває їх політику, наполегливо ігнорується або придушується».

Рирдон переконаний, що смертність серед жінок, які вчинили аборт, вища в основному через психологічні наслідки, а саме стрес після процедури аборту.

Наприклад, аналіз смертності в Фінляндії довів, що у жінок після аборту ризик вчинити самогубство протягом першого року в три рази більше в порівнянні з тими, хто не робив аборти, а в порівнянні з матерями, які народили, в шість разів. Найбільший ризик самогубства припадає на перші два місяці після аборту.

За результатами чотирирічного дослідження в Каліфорнії в жінок, які зробили аборт, спостерігався більш високий ризик психологічних захворювань, і вони майже в два рази частіше вмирали від серцевих захворювань, які так само могли стати результатом стресу.

«Численні дослідження пов'язують з абортом більш високі ризики зловживання алкоголем, неадекватної поведінки по відношенню до себе, порушення сну, поганого апетиту і збільшення захворювань, що вимагають медичного втручання, - стверджує Рирдон, - ця проблема вимагає все більшого вивчення, щоб пояснити високий рівень смертності, виявлений статистичними дослідженнями».

Категорія: Цікаве та корисне | Додав: SERGIY_89 | Теги: Цікаве та корисне. аборт
Переглядів: 1880 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^