П`ятниця, 30.10.2020, 18:04
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Цікаве та корисне

Дослідження: гомосексуалізм не обумовлений генетично
28.06.2013, 20:03
За останні два десятиліття в Австралії, США та Скандинавії було проведено вісім великих досліджень однояйцевих близнюків, і всі дослідження приходили до одного і того ж висновку: геями не народжуються.
"У кращому випадку генетика є другорядним фактором", - говорить доктор наук Ніл Уайтхед. Уайтхед працював в уряді Нової Зеландії в якості наукового дослідника протягом 24 років, а потім протягом чотирьох років в Організації Об'єднаних Націй і Міжнародному агентстві з атомної енергії. Останнім часом він виступає в якості консультанта в університетах Японії про наслідки радіаційного опромінення. Докторську роботу він захистив у галузі біохімії та статистики.

Однояйцеві близнюки мають однакові гени або ДНК. Вони розвиваються в однакових передпологових умовах. Якщо гомосексуалізм обумовлений генетикою або допологовими умовами і один з близнюків гей, другий близнюк також повинен бути геєм.

"Тому що вони мають однакові ДНК, це має бути у 100%", - відзначає доктор Уайтхед. Але дослідження показують інший результат.

"Якщо однояйцевий близнюк проявляє гомосексуальний потяг, шанси того, що другий близнюк проявляє такі ж потяги тільки близько у 11% чоловіків і 14% для жінок".

Оскільки однояйцеві близнюки генетично ідентичні, гомосексуалізм не може бути обумовлений генетикою. «Ніхто не народжується геєм», - відзначає він. «Домінантні чинники, які викликають гомосексуалізм у одного однояйцевого близнюка, а в іншого ні, є післяродовими».

Доктор Уайтхед вважає, що потяг до своєї статі обумовлений "неспорідненими факторами", процесами, що відбуваються з одним із близнюків, а з іншим ні, або індивідуальною реакцією на подію одного з близнюків, але не другого.

Наприклад, один з близнюків може піддаватися порнографії або сексуальному насильству, другий ні. Один з близнюків може інтерпретувати і реагувати на сімейне або шкільне оточення інакше, ніж другий. "Ці індивідуальні та своєрідні реакції на випадкові події та загальні навколишні фактори є домінантними", - говорить він.

Перше велике, достовірне вивчення близнюків було проведено в Австралії в 1991, а потім пішло велике дослідження в США в 1997 році. Тоді в Австралії та США стали проводити більше досліджень близнюків у 2000 році, а потім кілька досліджень в Скандинавії, за словами доктора Уайтхеда.

«Журнали, в яких ведуться списки близнюків, є основою сучасних досліджень близнюків. В даний час ці списки дуже великі і існують у багатьох країнах. Гігантський європейський журнал реєстрації близнюків зараз фіксує спостереження за 600 000 осіб, але один з найбільших журналів реєстраційних досліджень знаходиться в Австралії, із записами про більш 25 000 близнюків».

Значне дослідження близнюків серед підлітків показує ще більш слабкі генетичні кореляції. У 2002 році Бірман і Брюкнер вивчили десятки тисяч підлітків, учнів у США. Потяг до своєї статі серед однояйцевих близнюків збігався тільки у 7,7% серед хлопців і у 5,3% серед дівчат - менше, ніж 11% і 14% в австралійському дослідженні, яке проводили Бейлі та ін в 2000 році.

Під час дослідження близнюків, д-р Уайтхед був вражений тим, яким мінливим може бути сексуальне самовизначення. "Нейтральні академічні дослідження показують, що є істотні зміни. Близько половини гомосексуального / бісексуальної населення (у нетерапевтичному середовищі) переходить до гетеросексуальності протягом усього життя. Близько 3% справжнього гетеросексуального населення одного разу твердо вважали себе гомосексуалістами або бисексуалами ".

"Сексуальна орієнтація не висічена на камені", - відзначає він.

Ще більш примітно те, що більшість змін відбувається без консультацій у фахівців або терапії. "Ці зміни не є результатом терапії, але відбуваються «природним чином», у деяких дуже швидко", - говорить д-р Уайтхед.

"Більшість змін у сексуальній орієнтації - це зміни виключно у бік гетеросексуальности".

Кількість людей, які стали гетеросексуалами більше, ніж поточна кількість бісексуалів і гомосексуалістів, разом узятих. Іншими словами, екс-геїв більше, ніж фактичних геїв.

Мінливість ще більш помітна серед підлітків, як продемонструвало дослідження Бирмана і Брюкнера. "Вони виявили, що якщо у підлітків у віці від 16 до 17 років було романтичне потяг до тієї ж статі, майже всі через рік стали гетеросексуалами".

Проте, багато неправильних уявлень досі мають силу в масовій культурі. А уявлення про те, що гомосексуалізм обумовлений генетично - так міцно зміцнилося в свідомості, що його важко змінити. "Вчені, які працюють у цій області, не задоволені тим, як у засобах масової інформації надають це питання", - зазначає д-р Уайтхед. "Але вони воліють дотримуватися своїх наукових досліджень, а не проявляти ініціативу чи фантазію".

Категорія: Цікаве та корисне | Додав: SERGIY_89 | Теги: Цікаве та корисне, Новини
Переглядів: 2225 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^