Четвер, 22.10.2020, 06:48
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Цікаве та корисне

Дослідження: аборти збільшують материнську смертність
01.07.2013, 19:14
Дослідники з Університету Західної Вірджинії, Чарльстонского університету та Університету Північної Кароліни встановили, що в Ірландії, «яка опирається абортам» зареєстровані більш сприятливі результати з охорони материнства, ніж у сусідній Британії, в якій де-факто дозволені аборти на вимогу, повідомляє Lifesitenews.

Дослідники прийшли до висновку, що з 1968 року материнська смертність в Ірландії надзвичайно знизилася в порівнянні з Великобританією. В Ірландії також кращі показники, ніж у Британії щодо рівнів мертвонароджених і живонароджених дітей.

За визначенням ВООЗ, під материнською смертністю розуміється смерть жінки, обумовлена ​​вагітністю (незалежно від її тривалості та локалізації) і яка настала в період вагітності або протягом 42 днів після її закінчення від будь-якої причини, пов'язаної з вагітністю або її веденням, але не від нещасного випадку або випадково виниклої причини.

Коефіцієнт материнської смертності (Maternal Mortality Rate) - число смертельних результатів, що припадає на 100 000 пологів. «Штучне переривання вагітності, що виконується за бажанням пацієнтки пов'язано з більш високим рівнем материнської смертності, мертвонароджуваністю і ранніх пологів. Показник дитячого церебрального паралічу в Північній Ірландії щодо коефіцієнта поширеності на пологи в 1981-2007 рр.., що становить 2.3 на 1,000 живонароджених, досить низький», - йдеться в дослідженні.

Материнська смертність в Сполученому Королівстві вдвічі перевищує аналогічний показник в Ірландії: 6 на 100,000 в Англії та Уельсі в порівнянні із 3 в Ірландії.

«Показники в обох частинах Ірландії відображають більш сприятливі дані, ніж у Британії», -роблять висновок дослідники.

У Республіці Ірландія коефіцієнт мертвонароджуваності у 2010 році становив 3.8 на 1,000 живонароджених у порівнянні з 5.1 на 1,000 живонароджених у Великобританії; а показник ранніх пологів (менше 37 тижнів) у 2010 році становив 42.7 на 1,000 живонароджених у порівнянні з 48 на 1,000 в Англії та Уельсі і 72 на 1,000 в Шотландії.

Дослідження було опубліковане в журналі «Journal of American Physicians and Surgeons» авторами доктором Байроном С.Келхун, доктором Джоном М.Торп і магістром гуманітарних наук Патріком Керролл, з Інституту дослідження пенсійних і демографічних досліджень (PAPRI). Вони виявили, що одна третина британських жінок ймовірно «зробили аборт» у порівнянні з менш однією десятою серед ірландських жінок.
Автори підрахували коефіцієнти абортів (TAR) за 2011 рік, результати наступні: 0.13 на Республіку Ірландія, і 0.09 на Північну Ірландію, де аборти залишаються незаконними в порівнянні з показником 0.52 для Англії та Уельсу, 0.36 для Шотландії і 0.6 для Швеції.

Вони також відзначили кількість абортів в Ірландії серед жінок, що не рожали, та які більш негативно впливають на здоров'я матері, даний показник також виявився нижче, ніж у Британії.

«В Ірландії коефіцієнт абортів серед жінок, які не народжували менше, ніж половина аналогічного показника в Англії в 1980-х роках».

В Ірландії вдалося простежити зв'язок між коефіцієнтом шлюбності і зростанням абортів серед жінок, які народжували - жінок, вагітних другою або наступною дитиною - яка виражається в тому, що зростання абортів в останні роки «може бути пов'язано із зростанням «сімей із одним батьком». «Це відображає триваючу тенденцію в Ірландії щодо пізнього вступу в шлюб, пізнього народження дітей і більш високої народжуваності в Ірландії».
Більш високий коефіцієнт абортивності в Британії виходить за рахунок більш високої частки подружніх пар в Ірландії в порівнянні з Британією, кажучи про те, що «високий відсоток» подружніх пар «відповідає особливо низькому показнику абортів серед жінок, які народжували».

«Дуже низький показник абортів серед жінок, які не народжували, у Північній Ірландії може бути пов'язаний з великою кількістю жінок заміжніх у віці 25-29 років».

Крім того, «батьки-одинаки в Північній Ірландії роблять вибір на користь народження додаткових дітей, у той час як їхні ровесники з Великобританії частіше вибирають аборти. А в Республіці Ірландія пари, які очікують дитину, частіше приймають рішення про одруження, в той час як у Британії в таких випадках найчастіше вибирають аборт».

Вони відзначають, що в той час як закон дозволяє ірландським жінкам відправлятися до Британії для здійснення аборту, відсоток в Ірландії продовжує триматися на низькому рівні, особливо порівняно з аналогічним показником в Британії, який дорівнює 200,000 абортів на рік.

У Британії Закон про аборти 1967 року дозволяв здійснення абортів з причин охорони психічного здоров'я - і відповідно до британської статистики 98% від усіх абортів зараз відбуваються на тих же підставах.

Тим часом, Ірландія готується ввести схожий режим абортів, як у Британії. Коаліційний уряд збирається найближчим часом провести голосування з питання абортів під назвою «Захист життя під час вагітності», яке буде направлено на дозвіл абортів аж до моменту народження для матерів, які хочуть вчинити самогубство. Через місяці дебатів і найбільших громадських маніфестацій в історії Ірландії, Една Кенні, прем'єр-міністр Ірландії, наполягає на організованому партійному голосуванні.

Комітетові, що розглядає документ, медичними експертами неодноразово повторювалося, що аборт не може виправдовуватися і розглядатися в контексті суїцидального мислення.

Нещодавно британський член Палати лордів, який ввів в країні в 1967 році Закон про аборти, прокоментував, що він жалкує про дозвіл абортів в країні на підставах «охорони психічного здоров'я».

Член Палати лордів Девід Стіл зізнався: «Я ніколи не уявляв собі, що відбуватиметься така кількість абортів» і «... це помилка намагатися і дозволити аборти в законодавчому порядку по категоріях».

Актуальна статистика показує, що щодня в Британії здійснюється близько 600 абортів.

Категорія: Цікаве та корисне | Додав: SERGIY_89 | Теги: аборт, сім'я, Цікаве та корисне, шлюб, Новини
Переглядів: 2431 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^