П`ятниця, 25.09.2020, 17:31
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Цікаве та корисне

До 90 % італійських гінекологів відмовляються робити аборти
20.11.2013, 00:12
У новій доповіді італійського уряду говориться, що число абортів в країні продовжує знижуватися. У той же час 80-90 % італійських гінекологів відмовляються переривати життя внутрішньоутробних немовлят. Це найбільша кількість лікарів за всю історію, пише Lifesitenews.
У доповіді Міністерства охорони здоров'я про реалізацію Закону 194 "Про добровільне переривання вагітності" опубліковано такі дані: кількість абортів в країні знизилася в 2012 році на 4,9 % порівняно з попереднім роком (106 000 абортів, в порівнянні з 111 000). Кількість абортів неухильно знижувалося в Італії з 1982 року, коли вона досягло піку майже 235 000.

Аборти в Італії перебувають на найнижчому рівні за останні десятиліття, а число гінекологів, які відмовляються робити аборти, знаходиться на найвищому.

У доповіді сказано, що число відмовників серед медичних працівників також неухильно зростає: 90 % гінекологів відмовляються робити аборти в регіоні Кампанія, і більше 80 % в південній Італії.

У відповідь на цю доповідь, прем'єр - міністр Італії Енріко Летта оголосив про створення ради, яка буде стежити за окремими лікарнями та лікарями.

Тим часом, італійська національна профспілка, відома своєю вкрай лівої політичної позицією, заявила, що тільки лікарі, які готові робити аборти мають право на роботу в системі охорони здоров'я.


Джерело: pro-life.by

Водночас credo-ua.org повідомляє, що в Італії бракує мільйонів громадян: тих, кому просто не дозволили народитися. Їхня відсутність — одна з головних причин кризи, яку нині переживає ця країна.

На це звертають увагу тамтешні римо-католицькі єпископи. У посланні на День захисту життя вони переступили через табу італійських публічних дебатів. В Італії вельми голосні дискусії на тему кризи. Однак рідко називається на ім’я така причина економічного спаду, як демографічні передумови, й тим більше ніколи не згадується про аборти, які позбавили цю країну мільйонів громадян. Їхнім наслідком і стала нинішня демографічна катастрофа.

Єпископи порушили цю тему, виходячи від іншого явища, про яке — на відміну від абортів — дискутувати у публічному просторі дозволяється. А саме, йдеться про зростання молодіжної еміграції, зокрема людей добре освічених. «Якщо ми нарікаємо на позбавлення нашої країни позитивних енергій у вигляді еміграції фахівців, то повинні також висловити жаль з приводу відсутнього внеску тих, кому не дозволили народитися», — сказано у листі єпископату.


Єпископи вказують на знаний повсюдно парадокс італійської демографії. Дослідження свідчать, що італійці хочуть мати дітей — однак не мають їх. На думку єпископату, цей парадокс береться з браку продуманої державної політики та з культури, яка не шанує життя.

Категорія: Цікаве та корисне | Додав: SERGIY_89 | Теги: аборт, сім'я, Цікаве та корисне, Новини
Переглядів: 2450 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^