Неділя, 16.05.2021, 16:03
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Цікаве та корисне

Чужих дітей немає!
12.06.2012, 18:50
З того знатимуть усі, що ви Мої ученики, якщо будете мати любов між собою – настановляв Господь. Про любов же, сьогодні є досить багато міркувань і ще більше балачок, однак в житті кожен відчуває брак любові.
Чому так відбувається, і хто заважає сьогодні дарувати свою любов близьким? Відповідей знайдеться немало, проте слід буди об’єктивними.
У народі кажуть – не хотіти набагато гірше ніж не могти. Отже – було б бажання. Яскравий доказ цьому – справи милосердя однієї родини.
У місті Остер Чернігівської області проживає сім’я священика, в якої є троє власних дітей, але окрім власних батюшка взяв до себе в родину шість дітей сиріт, таким чином створили дитячий будинок сімейного типу. Яка радість дітям жити не в інтернаті, а в люблячий родині. Тим паче в священицькій, де нема курива, алкоголю та лайок, а навпаки – лунає молитва і розповідь про Бога та праведників Його.
Ближчим часом готуються прийти в цю велику родину ще три братики, які залишились без батьківського тепла і родинної любові.
Чужих дітей немає! Бог дав їм життя – Він і попіклується про них, але через нас – людей, щоб ми навчилися любові тут на землі, і з цим скарбом любові предстали перед Ним. Бо віра без діл мертва.

Категорія: Цікаве та корисне | Додав: SERGIY_89 | Теги: Цікаве та корисне
Переглядів: 2246 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^