П`ятниця, 25.09.2020, 03:53
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід


Головна » Файли » Цікаве та корисне

Чергова спроба знищити сім’ю
15.06.2013, 22:49
Для початку кілька новин різного ступеня свіжості.

Отже, по-перше, Джеремі Айронс був підданий критиці за свій запис у твіттері, в якому він негативно висловився про легалізацію інцесту.

По-друге, в Німеччині рідні брат і сестра, які протягом кількох років жили як сімейна пара і завели чотирьох дітей, мають намір звернутися до конституційного суду країни з вимогою узаконити їхні стосунки, повідомляє BBC News.

29-річний Патрік і 21-річна Сюзан вважають, що заборона на кровозмісні шлюби ущемляє їх право на сексуальну свободу.

По-третє, уряд Швейцарії - бундесрат - став ініціатором нового суспільного скандалу в країні. У новій редакції кримінального кодексу не міститься кримінального покарання за інцест, передає ТСН.

По-четверте, легалізувати інцест в Швеції пропонує, зокрема, депутат Риксдагу (шведського парламенту) від соціал-демократів Моніка Грень. У Данії визнати інцест «гендерною нормою» вимагає політик Пернілле Шкіппер. Боротьба з інцестофобами - важливий напрямок програми європейських неолібералів. «Легалізація інцесту - це завоювання ліберальної революції, яка перемогла в Скандинавії», - йдеться у програмній статті скандинавських неолібералів у виданні Metrobloggen.se.

Хочеться запитати шановну Європу: чого це вона?

Ну, по-перше, люди всерйоз поставилися до звістки про те, що вічного життя (в релігійному чи в «радянському» сенсі) немає, і зробили висновки. І в цих висновках є безпосередній пункт про те, що базу для джерел розваг потрібно максимально розширити. Бо якщо вічного життя немає, то немає і сенсу. А якщо немає сенсу, то людина - всього лише м'ясо, просочене гормонами. Народ бажає трахатись без обмежень, ширятись медично схваленими наркотиками, відкопилюватися перед небуттям і знімати страх перед його наближенням.

Тут мотив зрозумілий: пророблений довгий цивілізаційний шлях від буханців в Колізеї до велферу і телевізора.

Знову ж, всиновлювати дітей гомосексуальним парам вже дозволили, а використовувати за прямим їх призначенням - ще ні. Тому треба якось боротися з цими інцестофобами та ненависниками дитячої чистої любові. А поки що доводиться всиновлювати дітей, хворих на синдром Дауна та інші захворюваннями, що заважають усиновленій дитинці розповісти, що з ним роблять «татусі».

Але мене найбільше цікавить третій аспект цієї проблеми - тенденція до ліквідації традиційної сім'ї.

Ця тенденція вже цілком оформилася і обросла своїми героями, діячами і навіть інститутами. Легалізація інцесту - це всього лише ще один крок у напрямку до знищення однієї з перешкод на шляху Нового Світового Порядку.

Зараз поясню. Справа в тому, що інцест - він страшний не тільки тим, що підвищує ймовірність народження потомства з генетичними захворюваннями і відхиленнями. Є шкода страшніша.

Справа в тому, що інцест не сумісний з нормальними зв'язками «брат-сестра», «мати-син», «батько-дочка». Інцест руйнує ці емоційні зв'язки і підміняє їх собою. Сім'я припиняє своє існування і перетворюється на групу статевих партнерів. А сім'я, яку в Росії ( і в Україні, - ПО), до речі, називають «мала Церква», - є не що інше, як середовище репродукції людини, первинної соціалізації, середовище проживання людини. Крім того, це група найбільш відданих один одному людей, здатна на величезну порівняно з усім іншим соціальним світом безкорисливу взаємовиручку.

Знищуючи сім'ю, ми знищуємо середовище проживання, будинок-фортецю, інструмент виховання. Це по відношенню до дитини все одно, що скасувати материнську утробу по відношенню до немовляти. Людина в одному випадку не сформується фізично, а в іншому - психічно. Вона просто не розвинеться в повноцінну особистість. Замінюючи взаємини батьків і дітей з нормальних на інцестні, ми створюємо сиріт з повним набором сирітських психологічних проблем - включаючи інтимофобію, емоційну тупість, істеричність, нездатність до прийняття рішень, руйнування вольових механізмів і механізмів довіри.

Ідеальна для управління, безпорадна, схильна будь-якої маніпуляції істота.

Тепер трохи метафізики.

Справа в тому, що у красивого християнського твердження про те, що, оскільки людина є подоба Божа, а Бог є любов, отже, людина - любов, є дуже простий матеріальний доказ.

Справа в тому, що людська свідомість не існує і не виникає сама по собі. Людина сама по собі не існує. Людину і свідомість створюють зв'язки з іншими людьми і явищами.

Пам'ятайте, в третій «Матриці» на «вокзалі» програма-індус розповідав Нео про те, що програми теж люблять - встановлюють зв'язок? Ось саме наші зв'язки роблять нас тими, хто ми є.

Ми - це наша любов.

Ми - це наше перше здивування від краси світу в той момент, коли ми раптово знайшли здатність естетично сприймати природу: світанок, тремтіння березового листка над водою, кіт, який мружиться на теплому ганку.

Ми - це раптово зойкнувше серце побачивши зморшки нашої бабусі і розуміння, що означають ці зморшки для нас і для неї, але все ж такі ніжні й улюблені.

Ми - це перша шкільна закоханість із забігами ночами на ставок біля китайського посольства з метою обірвати там весь бузок і принести до порога своєї мрії.

Ми - це тепло плечей батька, на яких ми верхи їдемо на ВДНГ, в павільйон «Космос».

Ми - посмішки наших дружин, які в перший раз передають нам на руки наших дітей. І запах цих дітей.

Ми - диво, яке складається з маленьких чудес любові.

Якщо ж ми не любов, то ми - ніщо.

Знищення сім'ї - це тільки один фронт зі знищення любові, яке, у свою чергу, є обов'язковим елементом курсу на знешкодження нашого виду і запобігання його розвитку.

Категорія: Цікаве та корисне | Додав: SERGIY_89 | Теги: сім'я, Цікаве та корисне, шлюб, вінчання
Переглядів: 2420 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^