Четвер, 13.12.2018, 01:01
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » Недільна школа » Недільна школа

"...І в Качанівці воскресне все, що потьмяніло в душі"
02.10.2016, 21:37

Чергова екскурсія Недільної школи відбулася 1 жовтня. З Божої ласки, цього дня та ще наступних три дні була чудова сонячна погода, що ще дужче підсилило настрій та враження від побаченого, зважаючи на тривалі затяжні дощі перед цим.

Цього разу Недільна школа відвідала національний історико-культурний заповідник "Качанівка", дендрологіний парк в с. Тростянець, парк та садибу в Сокирницях та Густинський монастир.

Як відомо, краса та гармонія є невід*ємними атрибутами Бога. Також відомо, що подібне пізнається подібним. Відтак, коли людина споглядає красу у цьому світі і коли та краса торкається глибин людської душі, у тій душі відбувається певні перелаштування, певні позитивні зміни та своєрідне преображення. Якщо людське серце здатне відгукуватись на красу Божого світу, це означає, що в самому серці є частинка Божого. І чим більше людина доторкатиметься до тієї краси, тим більше її буде в людському серці. А це неминуче призведе до більш гармонійного, виваженого, миролюбного життя самої людини. 

Сказати, що у Недільної школи залишилися чудові враження після екскурсії, це не сказати нічого. Такі емоції мають силу преображати людські серця. Відповідно, є не лише потреба, а й сенс у таких поїздках.

 Тож рекомендуємо всім, хто ще не бував у цих місцях, зробити собі такий подарунок. А наша Недільна школа тим часом розробляє плани наступних мандрівок...

о. Сергій Башинський

Додав: Prytyska | | Теги: недільна школа
Переглядів: 735 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^