Понеділок, 17.12.2018, 04:12
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » Недільна школа » Недільна школа

Дорогі браття і сестри!
31.08.2014, 21:40
Дорогі браття і сестри!

В нашому храмі продовжує діяти Недільна школа для дорослих та молоді (від 14-и років та старше). Заняття проводяться щонеділі в спеціально підготовленому приміщенні, в будинку навпроти храму,  о 12.00. Вхід вільний. Із запитаннями та пропозиціями звертатись до духовенства храму.

Після двохрічного курсу, на якому розглядалися конкретні питання з життя християн в умовах глобалізаційних процесів, православного віровчення та богослужінь та ін., ми  розпочали новий етап. На сьогоднійшній день Доросла Недільна школа займається вивченням Біблії, а саме Новозавітніх книг.

Тут Ви можете дізнатись: чому Біблії бувають різними?, як читати Біблію?, про що розповідає Біблія?, що таке апокрифи?, навіщо християнину Старий Завіт?, як тлумачити Біблію?; отримаєте глибше історичне та богословське розуміння Святого Письма та багато іншого. 


Дорогі браття і сестри!

В нашому храмі відновлено роботу недільної школи для дітей (до 14-и років включно). Заняття проводяться в окремому спеціально підготовленому приміщенні, щонеділі об 11.50. Вхід вільний. Також для членів дитячої недільної школи на безкоштовній основі, окрім основ Біблійної історії та християнської моралі, додатково викладатимуться уроки нотної грамоти, вокалу, гри на фортепіано.
 
Навчальний процес передбачає виїзні екскурсії та багато інших цікавинок.  

Із запитаннями та пропозиціями звертатись до керівника Недільної школи - отця Сергія або за тел. 067 113 16 05.
Додав: Prytyska | Контактна особа: о. Сергій E | Телефон: 067 113 16 05
Переглядів: 2085 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^