Понеділок, 06.04.2020, 03:13
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » Недільна школа » Кінозустрічі

Зустріч 20 грудня
20.12.2014, 18:02
Цього разу до перегляду було запропоновано фільм «Посвячений» (також побутують варіанти «Втаємничений» і «Присвячений»; англ. The Giver) — американський фільм-антиутопія 2014 року режисера Філліпа Нойса: екранізація утопічного роману письменниці Лоїс Лоурі. Фільм розповідає про футуристичний світ, де люди позбулися не лише вічних проблем — хвороб і злочинності, соціальної та расової ворожнечі, а й від звичайних, простих задоволень, емоцій, а заодно і від любові. В ідеальному світі майбутнього без конфліктів, расизму і хвороб, у кожного члена суспільства є спеціально відведена йому роль. Це просунута цивілізація, у якій немає воєн і насильства. Все навколо одноманітно і сіро, оскільки усім навколо до цього байдуже.

Але існує людина, якого називають Хранителем, він один є Хранителем вічної пам'яті, яку він може передати лише своєму наступнику. Підлітка Джонаса правляча Рада призначає наступним Хранителем пам'яті, яку він має отримати від теперішнього Хранителя. В процесі навчання Джонас за допомогою мудрого наставника починає осягати всю складність людських почуттів і емоцій, поступово усвідомлюючи, яку високу ціну потрібно платити за те, щоб жити по-справжньому повноцінним життям... Знаючи справжній стан справ у суспільстві, Джонас наважується змінити його. Він хоче запропонувати людям життя зі справжнім правом вибору.

На перший погляд, фільм не зрозумілий і нудний, але запевняємо Вас: фільм однозначно вартий уваги, додивіться до кінця! )

о. Сергій Башинський 
Додав: Prytyska |
Переглядів: 2106 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^