Середа, 03.06.2020, 22:30
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » Недільна школа » Кінозустрічі

Зустріч 14 лютого
14.02.2015, 20:42

До уваги глядачів було представлено кінокартину «Дім» (англ. Home) — документальний фільм 2009 року, результат спільної праці всесвітньо відомого фотографа дикої природи Яна Артюса-Бертрана й режисера Люка Бессона.

Фільм майже повністю складається з демонстрації різноманітних місць Землі з висоти пташинного польоту. Голос за кадром розповідає про екологічну катастрофу, що загрожує планеті. Ілюструються глобальні проблеми людства.

Ми знаємо, що найвеличнішим Божим даром людині є її життя, а наступним даром після є місце, в котрому Бог сподобив людину жити, тобто наша планета із її чудовим різноманіттям флори та фауни. І дуже прикро говорити про те, що людина нехтує цим даром, руйнуючи світ,  у якому живе, і себе саму. А суть проблеми криється дуже близько - людина бездуховна, тобто людина без Бога здатна чинити таке беззаконня. Адже ж інакше як беззаконня людську діяльність не назвеш, оскільки вона є прямим порушенням елементарних законів життя даних Богом. Натомість людина духовна не дозволить собі зазіхнути на Божий дар і на Боже творіння, сприймаючи усе із молитвою і вдячністю.

Фільм, попри згадку теорії великого вибуху та еволюції. всерівно корисний і вартий уваги, хоча би для наочного сприйняття наслідків безумного, споживацького способу життя людства. Ситуація дійшла до того, що про питання екології уже можна почути навіть з амвонів храму. Вселенського патріарха через акцентування останнім уваги на питанні забруднення довкілля називають "зеленим патріархом". І нічого дивного і тим паче поганого  у цьому немає. Адже в дійсності, більшість проблем людства можна уникнути, якщо особистість у центрі свого життя ставитиме Бога: духовна людина відповідально відноситиметься до своїх обов*язків, відтак не буде корупції, не буде недоброякісних товарів і т.ін.; духовна людина відповідально ставитиметься до своєї сім*ї, подружньої пари і т.д., відповідно не буде абортів, розлучень, побоїв, недолюблених дітей, з котрих виростають егоїсти або особи з маніакальними нахилами і т.п.; духовна людина до всього, що її отосує, відноситиметься з увагою, повагою, турботою, любов*ю в кінці кінців... Ось і маємо рецепт ідеального суспільства/світу - варто лиш впустити в своє життя Бога...

о. Сергій Башинський

Додав: Prytyska | | Теги: кінозустрічі, кінолекторій
Переглядів: 2067 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^